Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is aggódott, hogy túl sok...

Más is aggódott, hogy túl sok idő telik el az ultrahangok között?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 17. hét végén, de legközelebb csak a 19. héten kell mennem UH-ra. Az utolsó és a következő között 1,5 hónap telik el. Nem éreztem magam rosszul egyszer sem, de egyelőre nem tudom beazonosítani, hogy a baba mozgását érzem-e, vagy sem. Kicsit aggódom, hogy minden rendben van-e. Tudom, hogy sokan nem éreznek mozgást még ilyenkor, de az annyira megnyugtató lenne… Ráadásul hasam is alig van, külső szemmel egyáltalán nem feltűnő.

Már komolyan elgondolkodtam, hogy elmenjek magán nőgyógyászhoz “biztonsági” ultrahangra. :D De nem szeretnék feleslegesen paramami lenni, már most.

Ti hogy éltétek meg a várakozást?



2022. nov. 9. 23:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy sem éltem meg. Nem volt indokolt gyakrabban menni, kivártam. Örültem a terhességnek nem pedig azt kerestem, hogy mikor, min foshatom össze magamat.
2022. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
A 17. És a 19.hét között két hét van,mit szeretnél ennél gyakrabban?
2022. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Én az első 12 hétig voltam aggódóbb, később kicsit nyugodtabb voltam, pláne miután már érezni lehetett mozogni. De pluszban uhra nem voltam sehol..
2022. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
Én havonta jártam, így voltam nyugodt.
2022. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem.Összesen volt 4 ultrahang mindhárom terhességem alatt.1.megállapítás a 8.héten,2.:12.hét genetikai,3.:18 .hét genetikai,4.:32.hét.
2022. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy meg az ultrahanggal nagyjából semmit nem tudsz megelőzni,és annyit tudsz,hogy abban a pillanatban éppen rendben volt a baba.A következő órában is történhet bármi.De miért történne?Ne stresszeld már magad fölöslegesen!
2022. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

Erős, egészséges, rizikómentes terhességnél bőven elegendő 4-5 ultrahangra menni az egész időszak alatt.

Sőt, ha belegondolok, veszélyeztetett terhesként még engem sem UH-znak agyon, nem szoktak behívni csak úgy "nézzük meg" vizsgálatra.


Amíg nem vérzel és nincs erős alhasi görcsölés, addig légy nyugodt és élvezd a terhességedet :) És kérlek, ne legyél "para mami", mert marhára idegesítőek tudnak lenni :)

2022. nov. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

Engem ez cseppet se zavart, sőt, örültem, hogy békén hagyják a babát addig.

Amúgy meg magánban akkor mész el, amikor akarsz.

2022. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%
Magánba jártam terhesgondozásra, minden alkalommal ránézett a babára. Nem mozi szinten, csak szívműködés, méhlepény helyzete/állapota miatt.
2022. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Mind a 2 terhességem alatt a megállapítások után 3db ultrahangom volt szülésig. Nem éreztem kevésnek.
2022. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!