Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez milyen fertözés...

Szerintetek ez milyen fertözés- kép? (picit undi, finnyásak ne nyissák meg!)

Figyelt kérdés

Orvoshoz hétfőn tudok menni, addig írjatok, ha valakinek volt hasonló. Szerintetek mi lehet ez a folyás a képeken? [link]

[link]



2022. nov. 15. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szokott lenni nekem is és nem találtak fertőzést. Csak terhesség alatt van nálam.
2022. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk figyemeztethettél volna...
2022. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2es, részben igazad van, de nem gondoltam hogy szükséges további figyelmeztetés ha ott van, hogy fertőzés-folyás-kép. Kíváncsi vagyok mégis mire gondoltál, mi lesz a képen?!
2022. nov. 15. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Az "undi finnyásak ne nyissák meg" mi ha nem figyelmeztetés...? Ráadásul írja, hogy fertőzésre utaló folyás van rajta. Mit vártál, csupasz p.nát vagy mi? 😂


Zöldes színűnek tűnik a képen, akkor meg általában gomba. Szerintem jobb biztosra menni, és menj el orvoshoz, hogy felírhasson valamit, amit biztosan használhatsz. Ne kísérletezz terhesen.

2022. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
4. Az eredetileg nem volt a fő kérdésben...
2022. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel elmennék soron kívül orvoshoz, ez már színes folyás és elég trutyis. A normális folyás színe fehéres, max halványsárga ha megszárad.
2022. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. Vagyok, lepontozhattok, de eredetileg nem így volt kiírva, a modik nyúltak bele...
2022. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetertek, én sem láttam először a kérdésben a zárojeles részt
2022. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már nem nyitja meg a képet
2022. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy szürkés összeállt túrós folyás, én ezzel biztos, hogy mennék dokihoz.
2022. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!