Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen elfelejtettem...

14 hetesen elfelejtettem kinyitni az ablakot tusolás közben és szinte elájultam a gőz miatt. Árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Nen ültem sokat a gőzben, ahogy rosszul lettem, lemostam magamról a habot és szaladtam ki. De nagyon sápadt lettem

2022. nov. 21. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
🤦‍♀️
2022. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz baj. De legközelebb figyelj oda mert ha elájulsz akkor megsérülhetsz. Nálunk nincs ablak a fürdőben ezért nyitott ajtónál fúrödtem terhesen mert én is rosszabbul bírtam a meleg párás levegőt és párszor megszédültem.
2022. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mégis mi baja lenne?! 🤦‍♀️
2022. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem árthat a magzatnak, az viszont már igen hogy a leendő anyjának nincs esze amivel gondolkodjon...🤦‍♀️
2022. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Miért ártana ?!

A gőzfürdő stb alapjáraton jót tesz a tüdőnek 🤦🏻‍♀️

Egyébként a forró vízben fürdés na az viszont nem tesz jót.

Egyrészt a fertőzés veszély, másrészt a túl forró víz melegíti a magzat vizet ami nem valami jó a babának, illetve ha már a vége fele jársz megindíthatja a szülést.

Nem tudom milyen meleg volt a víz, de gondolom nem 30 fokos ha olyan gőz volt hogy majdnem elájultál.

Ilyenkor az orvos nekem azt mondta általában max 35 fokos lehet a víz ha már annyira fürödni akarsz, és nem elég a zuhanyzás.

2022. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Sápadt lettél? Ajjaj. Én felhívnám az ügyeletet és mondanám, hogy sápadt vagyok a gőztől, mit tegyek, be kell menni? Majd írd már meg, hogy mit mondtak.

25 hkm

2022. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ettol nem. De hogy az anyai IQ-t orokolte-e vagy nem, azon jobban aggodnek.
2022. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Szegény gyerek, nagyon sajnálom. Ne legyél már ennyire ostoba, kérlek! Egy életért leszel felelős... 🤦
2022. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmi baj nem lesz.Ne legyél para mami légyszives mert ha megszületik a baba utána lesznek meredek helyzetek és akkor helyt kell ám állni.Ennek tudatában érdemes gyermeket vállalni.
2022. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
6os wow.... tény, hogy túlparázza, de hogy egyik kismama kiossza a másikat azért az már elég undorító.
2022. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!