Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem merem elmondani a paromnak...

Nem merem elmondani a paromnak, hogy terhes vagyok, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Neki mar van egy fia az elozo hazassagabol, es kereken megmondta mar az elejen, hogy nem akar tobbet, es szamoljak ezzel, ha ot valasztom. 5 eve vagyunk egyutt, es en sem akartam soha gyereket, igy ezzel nem volt gond. De valahogy becsuszott, es most megis afele huz a szivem, hogy ennek ellenere megtartsam. Nem tudom, mit csinaljak. Idosebb nalam, es mar csak a kora miatt sem vagyok biztos benne, hogy ez jo otlet (en 33 vagyok, o pedig 47). Ti mit csinalnatok ilyen helyzetben? Persze tudom, hogy elobb-utobb muszaj lesz beszelnem vele, de kivancsi vagyok kivulallo emberek velemenyere is.
2022. nov. 25. 22:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! :)
2022. nov. 27. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!