Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lent érzem a rúgásokat,...

Ha lent érzem a rúgásokat, akkor azt jelenti, hogy megfordult?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok, eddig minden UH-n fejvégű fekvést mondtak. Fent is éreztem a rúgásokat, de most sok feszítés és hatalmas mozgások után lent érzem, ahogy rúg. Ez azt jelenti, hogy megfordult és már nem fejvégű a fekvése? Ha igen, van még esély arra, hogy visszaforduljon?


Bocsánat, ha butaság, amit kérdezek, de első baba és nincsen tapasztalatom.


2022. nov. 27. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos lehet, és folyamatosan lent érzem és farfekvéses szinte a kezdetektől.


És még győzködöm hogy forduljon meg.

2022. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es, és neked mondtak valamit az orvosok, hogy mi várható szülésnél, ha így marad? Mondták, hogy meddig "van" ideje befordulni, és mikor döntenek úgy, hogy műtenek?
2022. nov. 27. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Lent éreztem, pedig harántfekvésben volt, a lábai a jobb oldalamnál.
2022. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsó pillanatban is befordulhat még.
2022. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg. Amúgy tényleg azt mondják, hogy a szülés beindulásakor is átfordulhat ha van helye.Ettől függetlenül a 36-38. hét környékén eldől, hogy lesz műtét vagy sem. Van ahol bevállalják a faros szülést is, kórház kérdése.

Nálunk faros, első baba= császár.Az enyém az elejétől faros volt. Nekem az orvos a 36.héten szólt, hogy a 38. héten csinálnak majd még egy uh-t fekvésellenőrzés gyanánt, aztán ha faros akkor 40.héten műtét vagy ha beindul a szülés, akkor ahogy beérünk a kórházba.

2022. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó pillanatba is megfordulhat :)de ugye azt érzed mert kicsit fájdalmas sztem.én amit éreztem kiderült hogy mindig is a keze volt :Dazt hittem rugdos.
2022. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Megfordulhatott, bár azért a kezeivel is elég nagyot tud ütni. Ha mégis megfordult, akkor sincs semmi. 34 hetesen azt is felesleges még figyelgetni, hogy fekszik.
2022. nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlenül leszek hasznos válaszadó, de azért megpróbálom.

Nekem ikreim lesznek, 34 hetes vagyok én is, az A babám van lejjebb, a méhszáj közelében, már befordult kopanyavégű fekvésbe hetekkel ezelőtt. Mégis mindig lent érzem őt mocorogni, van olyan is, hogy egészen lent, azt hiszem néha hogy lassan kinyúlik a kezével. 😄

És ő tuti fejvégű, mégis sok mozgást érzek lent is. Tehát ez alapján én azt gondolom, hogy simán érezheted te is azt, hogy a kezeivel hadonászik. Ahogy nőnek már azzal is egyre nagyobbakat tudnak ütni.

2022. nov. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Mikor mentem a 30 hetes Uhra szinte biztos voltam,hogy még keresztben fekszik a fiam, mert úgy éreztem, közben már fejvégű volt, néztem az Uhn konkrétan egy pici kéz mozdulatot igen erőteljesen éreztem, most így a 37. Héten sem tudom eldönteni hogy maradt-e fejvégű mert egyszerűen mindenhol érzem és rendesen hullámzik a hasam ha kicsit is mozdul :-) Szerintem a kezeivel is igen erőteljesen tud ütni, de amúgy ne izgulj Nekem azt mondták az utolsó pillanatban is képesek befordulni.
2022. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!