Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már a 24 hetes...

Hallottatok már a 24 hetes ultrahangról? Védőnőm javasolta,mert a 2.és 3.genetiai UH közt sok idő tellik el,érdemes megnézetni. Ahova járok, ott nem csinálnak ilyet, ezért más településre megyek. Titeket is küldtek ilyenre?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk van ilyen, szakértői ultrahangnak hívják, kb. a 20 hetinekbaz ismétlése, csak ilyenkor főként a szívet nézik.
2022. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp Elmegyek, jó tudni hogy minden rendben van-e.
2022. nov. 28. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk nincs.


Mind a 2 terhességem alatt a megállapítás, 12, 18, 30.héten volt uh és ennyi. Terhesgondozáson, ahova 4hetente kell menni, csak beszélgetés van, sem vizsgálat, sem uh.

2022. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az baj ha nemjárok terhes gondozásra? 14hetesen voltam utoljára
2022. nov. 28. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem baj. Én sem járok.

Elsővel sem jártam

Nálunk is csak a dokival konzultálásról szól. Azert nem megyek be és várok 3 órát, hogy 2 perc alatt megkérdezze hogy vagyok.


Nekem is a 3 kötelező uh volt és ennyi.


4 pecsét kell az anyaságihoz, nekem pl csak a védőnő ír a kiskönyvbe.

2022. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem mindháromnál volt.
2022. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk nincs ilyen. Bár nem tudom, hogy mas telepulesen hogy van a terhesgondozás, nalunk a nőgyógyászhoz kell menni. És ott az asszisztens meg is mondja mi a következő vizsgálat.

Kb a 24 héten mentem vissza a vérvétel eredmenyeivel és ha már ott voltam ra nézett a babára is.

2022. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem küldtek, de magamtól mentem egyszer magánba, mert nem bírtam annyit várni. De elvileg egészséges terhességnél amúgy semmi szükség rá, még az a szonográfus sem egészen értette hogy minek jöttem, aki csinálta.

Terhesgondozás alatt nem tudom mit értesz, én havonta mentem a körzeti nőgyógyászhoz. Meg ugyan az első alkalmat leszámítva soha nem vizsgált, de mindig megnézte a leleteimet, adott beutalókat a következő vizsgálatokra. De ezt pl egy védőnő, háziorvos is meg tudja csinálni.

2022. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szóltak a 20. hetin, hogy ha gondolom, szoktak még csinálni a 25. hét körül, kérhetek időpontot, de nem kötelező. Végül akkor mentünk el babamozira, ahol átnézték, de az orvosom sem látta indokoltnak.
2022. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!