Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor osztotta meg az...

Ki mikor osztotta meg az ismerősökkel, távolabbi rokonokkal, hogy babát vár? Pl egy facebookon vagy instagrammon közzétett képen keresztül

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Direktben nem osztottam meg. Az elsőnél Húsvétkor készült egy kép az egész családdal,(anyum, apum tesóm nagymamám és a férjem) amit kiraktam. Azon látszott a pocakom (kb fél idős lehettem)

A 2. terhességemnél pedig már 30+ hetes voltam mikor a férjemmel, lányommal voltunk kirándulni.

Nem éreztem szükségét hogy a terhességemet megosszam direktben a volt osztálytársam, együtt jártunk 10 éve horgászni típusú ismerőseimmel

2022. nov. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Semmikor, majd azt tervezem megosztani, amikor megszülettek. Külön azt, hogy terhes vagyok nem hinném, hogy fontos lenne.
2022. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Én mindig ki irom h szerintem terhes vok de még nem vtam
2022. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Mi olyan gázak vagyunk ezek szerint mert kiraktuk facebookra a 16. hét után. Van egy közelebbi barátoknak szóló csoportunk oda pedig a 10. hét környékén már. Az a csoport olyan, hogy ha baj is lett volna megosztjuk velük, de szerencsére nem lett.
2022. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha rákérdeztek egy idő után nem tagadtam.
2022. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem rajmktuk ki sehova. Szülők, tesók, közeli barátok tudták, elterjedt fb nélkül is a hír.
2022. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Közösségi oldalon nem osztottam meg a babavárást, és azt sem, amikor megszületett. Később tettem fel egy-két közös, családi képet.
2022. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
En nem osztanam meg, de nem hogy ezt nem, mást sem, mert nem vagyok aktív ilyen téren egyik oldalon sem.
2022. nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Mindkét terhességem alatt már látványos pocakkal, de azért még bőven a második trimeszterben lőtt fotóra cseréltem a profilképem, ez volt a bejelentés :D Olyan 26-28. hetek környékén.

Amikor megszülettek, azt életeseményként osztottam meg fb-n. Nem vagyok ultraaktív a fb-n, de nem is ellenzem, én is szeretem tudni kinek hogy alakul az élete, még ha már nem is beszélünk évek óta.

2022. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Én semmikor.


A magánéletem csak rám tartozik és én sem szeretem, amikor mások parádéznak a lájkokért.

2022. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!