Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan bírjam mozgásra a...

Hogyan bírjam mozgásra a magzatot?

Figyelt kérdés
21 hkm vagyok, eddig még nem éreztem nagyon mozogni, a nyers fokhagyma és a hideg kóla nem segített.
2022. nov. 29. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

első gyerek? elöl tapadó lepény? ezek mind hátráltatják a mozgás érzését. de ez nem jelenti azt, hogy nem mozog!

ha aggódsz, menj el egy ultrahangra.

2022. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, te jó ég. Majd ha nagyobb lesz akkor többször fogod érezni.
2022. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, 34 hetes vagyok, de az elmúlt 2 napban nekem is éppen csak néha bejelentkezik a babám. De majd ha nagyobb lesz látni fogod, hogy vannak ilyen pihenősebb napjaik, aztán a következő napokon meg kirúgja az oldalamat. :) Ha nagyon aggódsz, nyugodtan menj be az orvoshoz, hogy nézzenek rá, de én 21 hetesen még sokszor azt sem tudtam eldönteni, hogy a babát érzem-e, pedig hátsó falon tapad a lepény. Picike még amúgy is, rugdoshat simán úgy, hogy nem érzed.
2022. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Attol meg, hogy te nem erzed, mozog.

20 hetes vagyok, eddig egyszer ereztem valami kaparaszast, ennyi volt. Pont ma voltam genetikain, ott is lattam, hogy mennyit mozog, de semmit nem ereztem belole.

2022. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Csokitól felpörög elvileg van kávé de nem.kell meg érezned csak lehet hogy érzed :)
2022. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1, igen, elöl tapadó és első baba, eddig sokat éreztem, 2 napja nem.


A többieknek köszönöm, jövőhéten hétfőn megyek genetikai UH-ra

2022. nov. 29. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Ma töltöttem a 21.hetet. 1 hete érzem rendszeresen, napi 15x legalább, az utóbbi 3 napban kevesebbszer. Szerintem valami front jöhet, ha nálad is ez a helyzet. Engem is aggasztott, de szerintem semmi gond!
2022. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

6: a kérdésben ezt írod: "eddig még nem éreztem nagyon mozogni" most akkor melyik...?


1-es voltam

2022. nov. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!