Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhéten megyünk 12 hetes...

Jövőhéten megyünk 12 hetes genetikai ultrahangra debrecenbe Kovácsné Rácz Hajnalkához. Egyik ismerősöm említette hogy ő meg tudja mondani biztosra a baba nemét. Aki járt már nála és megmondta annak tényleg bejött a tippelés ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Az ultrahang nem tipp.
2022. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak abban az esetben igaz ha a magzat úgy fekszik.

Lehet bárki bármennyire jó de ha zárt lábbal van a magzat akkor nem lehet megmondani.

2022. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ha úgy fekszik, akkor bármelyik orvos meg tudja mondani, ha nem, akkor a legjobb sem.
2022. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő géppel, ha mutatja magát bármelyik orvos megmondja
2022. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Nincs igazatok, ne haragudjatok. 12 hetesen még nincs leszállva a here, bárhogy áll a gyerek lába, ott nem lehet azt nézni, látnak-e fütyit vagy zacsit.


Ilyenkor még egyfajta szervnyúlvány van mindkét nemnél, és ennek a gerincvonalhoz történő állása alapján mondják meg a nemet. A fiúknak felfele áll, a lányoknak lefele.


Általában. És pont ezért csak tipp, mert előfordul, hogy nem jól megállapítható a szög vagy hogy ennek ellenére, ha kicsi is az esélye, de más nemű. De ettől még uh alapján csak 70%-ban lehet megállapítani a nemet, tökmindegy, nyitva vagy zárva van-e a gyerek lába.


Az majd a 16. héttöl játszik, addigra leszállnak a herék és egyértelműbb, ott van-e vagy sem.

2022. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Sógornőm hozzá jár, mindkét alkalommal megmondta a nemét a babának a 12.héten (először fiú, most lány). Bővebb ismerősi körben is jó híre van, nagy eséllyel meg tudja mondani, hogy fiú vagy lány.
2022. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5


Nekem furamód megmondták, nem tippeltek..

A képen nekem is laikusnak egyértelmű


Nem is a here, hanem a hímvessző, a köldökzsinór is látszott másutt, így az sem zavarhatott be.

( fiú is lett)

2022. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

7-es, csakhogy 12 hetesen még nincs komplett hímvessző sem, illetve a lányok nemi szervúlványa ks kilóg.


Ez az ún. nub theory, még a nagyon fejlett nyugaton is csak erre tudnak hagyatkozni 12 hetesen, aki mást mond, hazudik. Az, hogy te mit látsz egy ultrahangképen, az egy dolog.


Mellesleg, persze, nekem is megmondták fixen a város legjobb orvosai mi lesz, nem tippként kezelték. De közben a szomszédoknak ugyanők szintén biztosan lányt mondtak, mégis fiú lett.

2022. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tippeltek a terhesgondozóban az 12.heti UH után, a combcsont méretéből mondták, hogy kisfiú lesz. Igazuk lett.
2022. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia. Mi nekunk kisfiut mondott. Azóta is kisfiu 27 hetes vagyok.:)
2022. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!