Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem eleje óta vérszegé...

Terhességem eleje óta vérszegény vagyok,szedek rá gyógyszert és nem javul. Ettől nem lehet baja a babának, ugye?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos figyelnek erre nyugi :)
2022. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig alacsony volt a vasam hiába szedtem bármit. Nem lett semmi bajunk.
2022. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez a helyzet. Azt mondta a dokim, hogy szedjem a gyógyszert és ne aggódjak.
2022. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A babának nem hiszem, hogy baja lenne tőle, ő elszívja tőled azt, amire neki szüksége van 😊 Ez a te szempontodból rossz inkább. De egy orvost kellene megkérdezni, mi pedig nem vagyunk azok 😀
2022. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kraterblut szirupot igyál, a rajta lévő adagolás dupláját is szedheted. A legjobban felszívódó vas.


Én a baba részéről nem tudom mi a probléma amit okozhat, de vashiányosan a szülés utáni elvérzést kockáztatod meg. És amilyen orvoshiány van, jobban jársz ha ezt megelőzöd.

2022. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vashiányom volt semmi ilyen elvérzéses dolgot nem mondtak pl :)

Szedd a vasat a vitamint meg a magnéziumot és semmi baj nem lesz.

Nekem ezek melle inzulin volt és vérhigító.

Teljesen egészséges a babám:)

2022. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vashiányra inkább laktoferrint szedj és ne sima vasat. Ennek sokkal jobb a felszívódása, olvass utána!
2022. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sorbifert irt fel a nőgyógyász
2022. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!