Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhességem elején vagyok,...

2. terhességem elején vagyok, 5-6.hét, szóval még nagyon az eleje és sokat görcsöl a hasam. Az első terhességemnél nem volt ilyen probléma. Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Említettem az orvosoknak, azt mondta amíg nincs vérzés addig nem gond a görcs én mégis aggódom, félek hogy elvetélek.

2021. júl. 24. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan ez van nálam is.

5 hetes vagyok, 2. baba és sokszor görcsölgetek, meg mintha izomláz lenne a hasamban.

Császáros volt az első baba.

Gondolod írj piviben, nyugtassuk egymást!

Megnyugtat hogy más is van így.:)

2021. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok,kérdést is írtam ki.

Én is 5.hét körül járok szóval normális lehet.Itt is azt írták,hogy normális a fájdalom,de az elsőnél nekem nem volt :/

2021. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

20.hétig brutál görcsöltem.

Első terhességem alatt pedig egyáltalán semmit.

Most 30 hetes vagyok

2021. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, egy picit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így. Egyébként valahol olvastam, hogy második babánál jobban gorcsol valaki. Az elsőnél gorcsoltem pár napig utána abszolút semmit, most meg napi szinten. Kitartást nekünk
2021. júl. 24. 17:20
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is fájt.Nem görcsölt,csak fájt.Most e mult,olyan mintha nem is lennék terhes.Nekem az előző terhességemnél is végig fájt.Én nem mondanám normálisnak,bár ha bele gondolunk,mi megy odabent végbe,talán normális is lehet.Velem a doki magne b6 ot vagy magnerotot szedetett.
2021. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen nekem is magnerotot kellett szednem,de csak 12 héttől.
2021. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is második terhesség, de sokkal jobban parázok mindenen mint az elsőnél. Nektek milyen tüneteitek vannak a görcs mellett?

Emlékeim szerint nekem az elsőnél sokkal érzékenyebbek voltak a melleim mint most. Ma léptem be a 5. hétbe, de a fogantatástól érzem hogy sikerült a kistesó.

2021. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Írtad, hogy a fogantatástól érzed. Megkérdezhetem, hogy milyen tüneteid voltak amiből tudtad? Vagy csak megérzés?
2021. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel felkeltem, fehér alsóban aludtam és barna folt volt rajta, pisiltem és halvány véres a papir, annyira meg vagyok ijedve szinte remegek. Elsőnél nem tapasztaltam verzest egyszer sem, nagyon remelem hogy nem vetélés, ha nem múlik megyek az ügyeletre :( szoritsatok hogy ne legyen semmi baj
2021. júl. 25. 08:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt az elsővel vérzésem 2x is, progeszteron pótlást kaptam, és nem volt semmi gond. Nyugi, nàlatok se lesz❤️
2021. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!