Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhesen el mernétek...

19 hetes terhesen el mernétek menni az arénába koncertre?

Figyelt kérdés
Amikor megvettük a jegyet, nem voltam várandos, igy allo jegyet vettunk a kuzdoterre. Ugy gondoltam leghatul allnank meg, nem ugralnek, max pici tanc. El merjek menni?
2022. dec. 5. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék.
2022. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt is irjatok le kerlek, hogy miert nem?
2022. dec. 5. 21:30
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Moondjuk a hangerő?!
2022. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Betegségek miatt, pl lehet most nem folyik a csapból is a covid téma, de vannak bizony covidosok (anyám kórházban dolgozik), meg influenza stb.

A levegő sem a legjobb egy ilyen zárt térben.

2022. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Hm, ez eléggé határeset. 19 hetesen még nincs pocak, ami miatt bajos lenne órákig álldogálni. Nem tudom, a hangerő gond-e, ehhez nem tudok hozzászólni. Betegségeket bárhol el lehet kapni, dokinál is. Szóval ez véleményes.ha energikusnak érzed magad, es van kedved hozzá, akkor menj. De hát igen, ebből hátul álldogálás lesz.
2022. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Azért egy koncertterem meg egy rendelő nem ugyanaz a kategória, ahol van több ezer izzadt, büdös ember, vagy 10, és mindent folyamatosan fertőtlenítenek és szellőztetnek.
2022. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én egyedul attol tartok, art-e a babanak a zaj. A betegsegektol nem.
2022. dec. 5. 21:54
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Hehe biztos fertőtlenítenek mindenhol mindent :D

Sztem menj Nyugodtan de azért a sok allás nem.tesz jót..

2022. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Elmennék, persze.
2022. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
#7 A betegségek is ártanak a babának. Pl. A covid oltás ugyanazért okoz vetélést mint a covid. Ezért nem tekintik oltás mellékhatásnak, hanem a covid mellékhatása (oltás mellékhatás, amit a covid nem okozna, de az oltás okoz, tudom elég hülye definíció, de valaki ezt találta ki).
2022. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!