Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mellsőfali lepénye...

Akinek mellsőfali lepénye volt, mikor látszott kívülről is a baba mozgása ?:)

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

32 hetesen

Első gyerekemnek volt mellsőfali.

19hetesen éreztem először a "buborékokat"

24hetesen éreztem én a kezemmel, hogy mozog

28hetesen érezte férjem is

32hetesen csináltam az első videot, de naggggyok kell koncentrálni, hogy észrevegye az ember.

2022. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen fekvő mellsőfali lepénnyel 20 hetesen látszott, ha feküdtem. Viszont sosem látszott olyan élesen a testrészei "körvonala", mint annak a barátnőmnek, akinek hátsó fali lepénye volt.
2022. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy a 23-25.hét környékén látszódott, de nagyon nagyon minimálisan, egy alig alig rángás. Mint amikor tikkel az ember szeme.


Mostanában már egyre jobban látszódik, de nem túl látványos még mindig :)

2022. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dejoo, köszönöm a válaszokat lányok, kiváncsi voltam!:)

Én elvoltam keseredve mert a hasam mar szép nagy de a mozgás nem nagyon érződött, aztán kb 20. Héttől érzem, de most meg hirtelen 23+1 vagyok és én már látom kívülről is.

Ma pedig sikerült levideóznom 3-4 kisebb rúgást de jól látható (apának, mert persze ha ő oda teszi a kezét egyből abbahagyja 😂)

Aztán furcsa hogy először szinte nem is éreztem és ilyen rövid időn belül pedig már látszik is.

Imádom 🥰

2022. dec. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!