Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek végig kevés...

Volt valakinek végig kevés magzatmozgás? Szóval alapból “csendes baba”? 27 hetes vagyok, de alig-alig mozog 1*-2* egy nap, pár rúgást. Elejétől ilyen, ultrahangokon minden rendben. Túlsúlyos is vagyok méhlepény is mellsőfali. Ha ez szàmít

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Van szivhang figyelod? Rendelj szerintem,h megnyugodj. Ha az elejetol ilyen akkor biztos nincs gond,ha jo a lepeny es a koldokzsinor aramlas,nem lehet baj. De azert figyelgesd. A tulsulynak nincs hozza kozd,hiszen belulrol rugdossa a mehfalat nem a hájadat :)
2020. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs magzati szívhang figyelőnk, doki védönő mindenki azt mondja, hogy 70%-ban nem is azt hallgatják vele az anyák. Hamis biztonságérzet.

Áramlásokat is nézik, minden ok uh-n,

2020. ápr. 25. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Meg tudod különböztetni a saját szívhangod az övétől, mivel gyorsabb a babáé. Sokan vesznek szívhang figyelőt, nem kell feltétlenül a védőnőre hallgatni mindenben.
2020. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
nekünk is van szívhangfigyelőnk és nagyon hasznos volt ,mikor egész nap nem éreztem a babát és ideges voltam , szerencsére mindig megtaláltuk. Lehetetlen összekeverni a saját szívveréseddel ,mert a kicsi szíve nagyon gyorsan ver , semmihez sem hasonlítható. Nem mindig mond okos dolgokat a védőnő :) Mindenképp érdemes venni egyet!
2020. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem rugta kis a "ház falát". Kis lusti. Mellsőfali nekem is a lepény, meg sokáig befelé volt fordulva, befelé rugdalt. Most 35 hetesen sem viszi túlzásba, inkább csak mocorgást érzek. A szülésznő azt mondta h önmagához kell viszonyítani minden magzatot, a saját napi rutinjához. Azért általában evések után valamennyivel mocorognak a babák. De ha sosem volt túl aktív,akkor már a végére sem lesz.
2020. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,nem tudod osszekeverni,mert 160 korul van a pulzusuk,gyorsabb mint a tied. Meg kozben a csuklodon lefogod a sajatod,es hallgatod a babaet,akkor egyertelmu,h kulonbozik a ritmus.
2020. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudod össze keverni, de valóban fals biztonság érzetet ad. Mi külföldön élünk, itt kifejezetten nem ajánlják. Mi kaptuk és nem is reklámoztuk terhesgondozason, csak a magunk szórakoztatására használtuk. Igazából az a lényeg, hogy attól mert meg találod, meg nem biztos, hogy jól is van a kicsi.

Ha kevésnek érzed mindenképp az orvosoddal vagy az ügyelettel konzultálj legalább telefonon és ne várd meg a masnapot

2020. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!