Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrsray terhesség alatt?

Orrsray terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ki mit tudna ajánlani orrdugulásra. Több mint 1 hónapja nagyon megvagyok fázva. Folyamatosan köhögök tele a torkom is.orrom folyamatosan be van dugulva és nagyon rossz. Iszom ezt a herbal swiss de a hatása 0. Kamillás gőzölés is csak épp akkor hatàsos. Kisfiam orrsraye se ért sokat.ki mit ajànlna? 14hetes km

2022. dec. 8. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem a nasivun kids jo volt és a rhinospray plusz.

Bár a doki semmit se engedett viszint fulladoztam annyira nem kaptam levegőt.

2022. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt érzem hogy megfulladok.eddig türelmesen vártam a gyógyulást de nem jön. Több mint 1 hónap után már nagyon unom öszintén szólva.
2022. dec. 8. 14:01
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Nincs infralámpád? szerintem az a legjobb makacs nátha ellen. Nem mellesleg a gyerekeknél is jobb azt használni, mint gyógyszerezni őket.

Van még egy módszer, csak az sokaknak gusztustalan. Sós vizet kell csinálni, és felszívni az orroddal a garatig. Ez feloldja a sok undi lerakódást. Érdemes reggel csinálni éhgyomorra, engem mindig megöklendeztet, de szerintem az egyik legjobb tisztító dolog.

2022. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Wick torokcukorka, wick balzsam mellkasra, tengervizes jutavit orrspray, sós vizes inhalálás, infralámpa
2022. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Tengervizes,sós víz......semmit nem ér!
2022. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2022. dec. 8. 14:18
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a tengervizes orrspray bevált. Ezt használom egész terhesség alatt és nekem jó.
2022. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A Herbal Swichnek van orrspray verziója is. Én azt használtam, amikor terhesség alatt covidos voltam.
2022. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Plusz kipróbálhatod az orrsziporszit magadon. Van, aki szerint hatékonyabb, mint az orrfújás.


Orrmosó kancsót is kipróbálhatod.


Nem lehet, hogy házipor allergia?

2022. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Aquamaris orrspray jó bár az is tengervizes.Terhes nőknek csak ilyeneket ajánlanak de ez tényleg jó.Próbáld ki mert nem drága és nem veszítessz így sokat ha neked még sem hatna.Otrivin breathe clean is jó állítólag.
2022. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!