Lehetek terhes ?

Figyelt kérdés
Volt már egy abortuszom tiniként azóta rettegek és fogamzásgátlót szedek tökéletes pontossággal.viszont most 19.00 helyett hajnal 2 kor vettem be a gyógyszerem. És reggel megszakítással szexeltem. Az első hét 6. Szem gyógyszere volt. Azóta eltelt 5 nap és nagyon fáj a derekam puffadok. A puffadás előfordult máskor is a durva hátfájás viszont aggaszt. Mivel a teszt még ilyen hamar nem mutat semmit így kétségbe vagyok esve. Olvastam hogy lehet derékfájás az elején. Kezdek beleőrülni. Elvileg ha 12 órán belül bevettem a szemet kiegészítő védekezés kell. Ami nem egyenlő a megszakítással...Lehet hülye vagyok de aggódom. Bárki hasonló tünetet észlelt ?

2022. dec. 9. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő késés nem számít.
2022. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom de már teljesen beforgattam magam ebbe a stresszbe. Gondolom nem hiába kell kiegészítő fogamzásgátlás az elso héten ha nem veszem be :(
2022. dec. 9. 00:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen stresszelsz ezen. Nem vagy terhes. A kiegészítő fogamzásgátlás nem akkor kell, amikor késtél 4-5 órát a bevétellel, hanem, amikor kihagy 24 órát. Hagyd abba a felesleges parázást és feküdj le aludni. NEM vagy terhes! 5 nap után meg nincsenek tünetek amúgy, a beágyazódás se történt volna még meg (nem mintha a gyógyszer okozta vékony méhnyálkahártyába be tudna ágyazódni bármi is).
2022. dec. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván igazad van. Csak a dokim múltkor oda tette az X hogy jelenleg terhes ... ez eléggé kikészített el írta szóval azóta nagyon félek. Mindegy az en hülyeségem csak amikor az orvos elbasz ilyet nagyon megmarad úgyhogy köszönöm!!!
2022. dec. 9. 01:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy terhes, időben bevetted a gyógyszert, és beléd sem élvezett. Felesleges keresned a nemlétező tüneteket, főleg olyan korán, amikor még nem is lehetnének.
2022. dec. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológust javaslok, mert amit magaddal csinálsz, az nem normális. Akárhova is tesz X-et a doki egy lapra, ha nem vagy terhes, nem vagy terhes.

Ha ezt nem sikerült eddig feldolgoznod és ilyen rettegésben élsz, akkor szaksegítség kell! Éjjel fél2 és ezen kattogsz!

2022. dec. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat en is perce pontosan szexem es alt.ovszert is használunk mellé mégis mindig izgulok. Nem kell izgulni
2022. dec. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire fosik h teherbe es és fogamzásgátló mellett még kotont is használ az inkabb ne szexeljen. Ott is hagynám azt a nőt egyből.
2022. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkabb ilyen miatt hagyj ott egy nőt mint egy gyerekkel vagy terhesen :)) kedves utolsó. Valószínű fogalmad sincs az ilyen stresszes helyzetekröl. Tudom hogy én is tulreagalom de valahogy semmi kedvem a magyar rendszerben terhesnek lenni . Igazabol megteszem amit lehet de nem tehetek róla ha néha túl félek. Kellő keppen elrontották mások a biztonsagérzetet.
2022. dec. 9. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!