Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, miért lehet az,...

Kismamák, miért lehet az, hogy a "reggeli rosszullétem" este van?

Figyelt kérdés
Reggel is picit émelygek, de össze se hasonlítható azzal, hogy este 7-8 órára milyen rosszul leszek. Mintha az egész emésztőrendszerem kövekkel lenne tele, nagyon émelygek és minden erőm elfogy. 11.hétben vagyok.Hasonló tapasztalatok?

2022. dec. 9. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a reggeli rosszullét csak egy megnevezés, egész nap is tarthat, vagy csak este. Teljesen normális.
2022. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nevével ellenétben bármikor jelentkezhet, akár egész nap is eltarthat. És folyton változik.

Nálam ilyen kora terhességben pl. mindig délután jött elő, néha este is.

Érdekes módon az az igazi reggeli rosszullét, amikor alig értem el a vécére, 27 hetesen volt pár napig, pedig kb. a 14. héttől nem voltak rosszulléteim.

Szóval bármi megeshet.

2022. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is este jelentkezett. Reggelizni még tudtam, ebédelni már keveset, a vacsit meg volt hogy ki is hagytam vagy csak vega ételeket ettem. Most már gond nélkül eszem este is húst.
2022. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez csak egy kifejezés


Bármikor lehet.

2022. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek mondják.

Nekem pl a 12.héttől a 24.hétig reggeltől, estig szinte 2-3 óránként jelentkezett a hányás.

2022. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem naponta 3szor volt reggeli rosszullét 😒 mindig reggel 6kor, délután 2kor, és este 6kor 😅
2022. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert bármikor lehet.
2022. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye kifejezés, nekem egész nap volt, ráadásul szülésig.
2022. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy miért pont este volt, de nekem is akkor volt. Napközben sem voltam 100%-os, de elvegetálgattam a munkahelyemen, viszont este jött a borzalom, esténként hánytam. Utána viszont jobb lett, és le tudtam feküdni aludni.
2022. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is este jön elő jobban a hányinger. 6tól szoktam hányni is. Reggel is volt ilyen néha de inkább este. Hanyás után sincs nyugtom, borzasztó a gyomrom utána. Szenvedek. Remélem pár hét és elmúlik.
2022. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!