Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok, de...

12 hetes kismama vagyok, de mostanában nagyon nincs étvágyam, vagy kihányom, amit megeszem. A reggeli rosszullétek is mostanság kezdődtek. Árthatok ezzel a babának, ha sokat hányok, vagy nem eszem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia nekem is olyan 12hétkor kezdődött ,de csak kb 2-3 hétig tartott.Én mindig figyeltem arra,hogy ha kicsit is de egyek valamit,akármit ha nem is bírsz rendes kaját ropit stb..rágcsálj,hogy legyen benned valami,különben már az éhségtől is háhysz.amúgy ez normális,mert a 12-14hét körül is valamilyen hormonváltozás van azért vagy rosszul.Mindenképpen egyél,mert az nem jó a babának.

Gratulálok,egy 16hetes kismama

2008. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen egyél valamit, ami jól esik, vagyis olyat, ami kevésbé esik rosszul. Jobb, ha egésze keveset eszel egy-egy alkalommal, mondjuk egy-két falat pirítóst vagy kekszet. Ha egyáltalán nem bírsz megenni semmit, fordulj orvoshoz, mert az mindkettőtöknek árthat, de a doki biztosan tud segíteni.
2008. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!