Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismama vagyok,boltba...

28hetes kismama vagyok,boltba elég sokat vásároltam, 2 szatyorral. Gyalog voltam, nehéz volt de haza cipeltem. Nem lehet gond ettől ugye?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem szabadna terhesen nagy szatyrokat cipelni. Ha barnázást tapasztalsz, abból érzékelheted, hogy jót nem tettél vele.

Abszolút nincs, aki megoldja helyetted a nagybevásárlást? Akkor inkább menj többször. Vagy ha olyan helyen laksz, rendeld házhoz.

2022. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a fiam 2 éves, 12-13 kiló, naponta ötvenszer emelem meg és cipelni is szoktam. Ennél nehezebb gyerekek is léteznek. Nem gondolom,hogy ennél nehezebbek lehettek a táskáid.
2022. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gurulós kocsit. Én is azt használom, pedig nem is vagyok terhes. Van már olyan ami normalisabban néz ki, nem öregnénis.
2022. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A házhoz rendelés sok problémát megold, ha olyan helyen élsz.
2022. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalomból kétlem hogy gond lesz. Nővérem 2 héttel túlhordta a babát, a végén annyira rosszul volt, hogy ő vitt fel a harmadik emeletre 2 zsugor üdítőt. Rohantam hogy normális vagy, mit csinálsz? Majd rámförmedt hogy "miért, mi lesz, talán megszülök?"


Mondanom sem kell, programozott vége lett a sztorinak, szerintem azóta még mindig bent lenne a baba, aki már 13 éves. :D


De könyörgöm, vegyél már egy banyatankot. Nem mind rémes, ikeában is vannak jók.

2022. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Barnázás nincs, de kicsit szurkálást érzek odalent hát nemtudom.. Vettem be magnéziumot és pihenek. Többet nem csinálok ilyet
2022. dec. 9. 12:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap egy órán keresztül cipeltem a 13 kilós fiamat, mert bekrepált a babakocsi, de ügyeket muszáj volt intézni, és nem volt hajlandó gyalogolni. A terhesség nem betegség. Én is 28 hetes vagyok. Itthon se tudok lefeküdni, jatszani kell vele, rohangálni, főzni. Éjjel kelni, felvenni 3-4x. A babának semni baja. Én fáradt vagyok, de ez van.
2022. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem hát én se aggódom túl, már úgyis megtörtént, bízom benne hogy nem lesz gond.
2022. dec. 9. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem.lesz gond de azért figyelj oda ..énis volt hogy akkor jöttemrá hogy sok mikor már megvettem.de nem.lett baj hálaistennek
2022. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Második terhességnél sokat cipeltem a 12 kilós nagyot. első terhességnél is vásároltam többször és hoztam haza nehéz szatyrokat. Sőt, olyan is volt, hogy futottam a busz után. Mindegyik terhesség probléma mentes volt, időben születtek. Ja, és veszélyeztetett voltam.
2022. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!