Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cyclogest hüvely kúpnál...

Cyclogest hüvely kúpnál normàlis ha kifolyik valami??

Figyelt kérdés

Sziasztok 7hét+4napos terhes vagyok,kèt napja gyenge vérzéssel mentem korházba és akkor irták fel ezt a cyclogest hüvelykúpot a progeszteron miatt a 12.hétig kell szednem,aki hasznàlta tudja hogy ez egy zsír kúp viszont nemtudom hogy normális-e ha kb 20perc után ez a zsiros valami kis mennyiségbe kifolyt?

Ez alapból kifolyik majd mindig de attól még rendesen felszívodik vagy én vagyok a béna és nem kéne semminek kifolynia

Kérlek segítsetek,félek hogy nem használ és esetleg valami baj történne a babámmal, és ez az első alkalom hogy bàrmilyen hüvelykúpot is hasznàlok így nem vagyok benne jártas



2022. dec. 22. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, az összes hüvelykúp ilyen, egy része (leginkább a vivőanyag) kifolyik ahogy olvad a testmelegtöl. A hatóanyag attól felszívódik.
2022. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális.Használj tisztasági betétet hogy ne legyen mindig olyan a bugyid vagy cserélgeted naponta többször.Felszívódik aminek fel kell szívódnia.
2022. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy vékonyabb menstruàciós betét raktam be biztonság kedvéért tegnap, köszönöm a válaszokat és bocsánat a tudatlanságomért csak még új nagyon ez a kúpozás 😊
2022. dec. 22. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond!Nem úgy születünk hogy mindent tudunk.
2022. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésért, de vettek is vért és megnézték, hogy alacsony a progeszteron szinted vagy csak megszokásból írta fel a doki a kúpot?
2022. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vettek vért tőle

Hüvelyi ultrahangot csinàlt,plusz megtapogatta a hasam, talált a baba mellett egy 6centis és egy 4centis cisztàt és a végén ezt a kúpot és rutascorbint irt fel nagyjából ennyi volt az egész vizsgàlat

Plusz egy két alap kérdés

2022. dec. 22. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam, köszönöm a választ. Sajnálatos, hogy nem vizsgálják ki rendesen a kismamákat és olyan hormont adnak nekik vaktában, amik bizonyítottan növelik a petefészek- és emlőrák kockázatát. 🙁🤨
2022. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!