Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, 3X1 magnesii...

25 hetes vagyok, 3X1 magnesii citricit szedek, de igazából így is naponta 4-5-ször keményedik a pocakom. Csütörtökön megyek dokihoz, de aggódok, hogy ez nagyon korai még. Ki lehet húzni a végéig így?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 15:26
 1/8 A kérdező kommentje:
A méhszáj teljesen zárt volt előző héten.
2022. dec. 27. 15:27
 2/8 anonim ***** válasza:

A méhnyakad nem kezdett rövidülni?

Nekem azután állapított meg az orvos rövidülést a méhnyaknál 24 hetesen (de szintén zárt méhszájjal), mikor sokat kedményedett a hasam.

A napi 3 Magnerot és a több pihenés segített.

Amikor keményedsz, lefekszel rögtön? Nekem ezt mondta még az orvos pluszban.

2022. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A méhnyak is rendben volt. Igen lefekszem, de néha fekvés közben is keményedik és nehezen kapok levegőt.
2022. dec. 27. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy óránkent keményedik ennyit vagy többet.szerencséres miden zárt. Ha alkatilag ilyen vagy nem tudsz mit csinálni!a fiamnál is szenvedtem és most is!magnézium ,pici vörösbor ha már nagyon elég és pihi. Talán ez segít.
2022. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te is ebbe a terhességi hétben vagy? Kislányomnál ez azért sokkal később kezdődött
2022. dec. 27. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 18-20.héten kezdődött most a 28 ban vagyok
2022. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem sikerül nekünk is kihúzni sokáig és nektek is. Kitartást
2022. dec. 27. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt a keményedés normális. Napi 4-5 meg egyáltalán nem sok.
2022. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!