Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Baj lehet ebből?

SOS! Baj lehet ebből?

Figyelt kérdés
Hétfőn szinte egész nap lázam volt, torokfájás, így elmentem estefelé a biztonság kedvéért kórházba hogy írjon fel olyan gyógyszert amit terhesen is lehet használni, főleg mivel itthon 2 utolsó darabom volt Panadolból, erre ő elvégzett egy PCR tesztet ami pozitív lett viszont kedd óta szerencsére semmilyen lázam nincsen, nagyon enyhe torokfájás és orrdugulás de szagokat, ízeket egyáltalán nem érzek. Ezeken kívül semmilyen más tünetem nincsen, hétfőn uh-n is voltam és szerencsére a kisbabával is minden rendben volt, kaptam Panadolt, amit ugye 6-8 óránként szedni kell. Csak az lenne a kérdésem hogy baj lehet ebből? Egy oltásom van csak covid ellen mivel az elsőt is szinte alig éltem túl tavaly így a másodikra el se mentem. Nem szeretném hogy bármi baja essen a babának, ilyen enyhe covid tünetekkel is lehet baj? Olvastam neten koraszülésről is, meg mindenféle szörnyűségről ami akkor történhet ha egy terhes nő covidos lesz. 20 hetes 2 napos vagyok. Előre is köszönöm, nagyon aggódom.

2022. dec. 29. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz semmi baj. Pár napon belül kutya bajod se lesz és a magzatodnak sem.
2022. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 14 hetesen 2 hétig lázam volt (Covid miatt) 2 oltással. Semmi baj nem lett.
2022. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Kb.félidős voltam én is, amikor elkaptam. Idén január elsején kezdődött. Kicsi torok fájás, rossz közérzet, egy kis orrfolyás.

Hétfőn felmentem a háziorvoshoz, hogy megbeszéljük, terhesen mit szabad meg mit nem. Akkor még protokoll volt a teszt. És pozitív lett. 10 nap karantént sóztak rám egyből. 3 nap után már az ég világon semmi bajom nem volt, mégse mehettem sehova.

Azóta megszületett a kisfiam, 7 hónapos, és makk egészséges.

2022. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
8 hetesen voltam covidos. Semmi baja nem lett a lányomnak, erős, egészséges baba lett
2022. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, remélem tényleg nem lesz semmi baj :) de azért a neten tényleg mindenfélét olvastam amiktől hát eléggé betojtam úgy őszintén
2022. dec. 30. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A várandósságom elején voltam covidos, 2021. márciusban, nagyon rosszul éreztem magam...sem koraszülött nem lett a babám (40+2 hetesen indították), sem semmilyen rendellenessége nem lett, sőt, születése után mindhárom bátyja, nagymamája covidos volt, de Neki semmi baja nem lett (még enyhe tünetei sem voltak). Azt mondták a várandósság alatt megkapta az antitesteket, amiket az én szervezetem termelt a vírus ellen.
2022. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, szintén covidos :(

Féltem a picikét, remélem minden rendben lesz.

2022. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!