Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen semmi de semmi...

16 hetesen semmi de semmi hasam nincs. Ez normális? Azt olvastam, hogy ilyenkor már csecsemőfejnyi a méh. Nade nálam ez hol van? Amúgy elég vékony vagyok. Légyszi nyugtassatok meg, olyan rég voltam már ultrahangon!

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy másik kedves kérdezőnek ezt írtam: :-)


"Így-így, ahogy "mondod"!

A komfort érzet pont ebben az időszakba a legcsalókább. A mocorgás kérdés is. Én a második gyermekemet várom. A 15. hét közepén mocorgott elég határozottan 2-3 napig. Azóta semmi. Vagyishát nagyon szolídan. 17 hetes vagyok. Tegnap voltunk uh-on. Igencsak lustika a drága, így minek is várnék nagy mozgásokat. Hanem.

A pocak vizsgálataim, amit szinte lépten-nyomon megteszek, azt bizonyítják, hogy van egy kis poci, semmi több, nnna egy kicsit nagyobb. De már annyit néztem, hogy megszokta a szemem. Szóval megnyugodva uh után, hogy baba igenis mozog csak én nem érzem, bízom az időre.

Éppen közölték, hogy a köldök alatt 1-2 ujjnyira már a méhem van, így szép nagyocska már a terhesség, így ki is "bújt" a medencémbe. Nagy a helye, így nem tölti ki a teret, hogy annyira érezhessem. Ma reggelre úgy felkúszott a köldököm alatti boltozatba, hogy hanyatt fekve kinőtt egy hegy. Ha vársz még egy-másfél-két hetet, akkor lesznek jelek, mégha nem is olyan határozottak. Ha megnyugtat, és anyagilag is meg tudjátok oldani, nézzetek rá 4D-s uh-on. Sztk úgysem csinál 18. hét előtt, ha nincs gond!

Másrészt, amikor lehajolok valamiért szó szerint időnként elfelejtem, hogy terhes volnék, mert semmi olyan komfortérzetem nem támad, ami különösebben arra utalna, gondolok itt fizikálisan nyomás, kis akadályozó tényező (nagyobb pocak) stb.

Semmi baj nincs!!!"

2010. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most kezd majd nőni, és napról napra nagyobb lesz! Én még a 21. héten se nagyon láttam, persze, megszokás is. Aztán egyszer csak feltűnt, hogy egy anyajegyem, ami a bugyim vonalában volt eddig középtájtól kicsit jobbra, na az most feljebbre, és egészen az oldalamra vándorolt. :) Akkor kezdtem elhinni, hogy vm tényleg változik. :) 23+5 hkm
2010. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 21-22. héten kezdett el látszódni, addig viszont szinte semmi. Utána azonban rohamos fejlődésnek indultam. :)

39 heteske

2010. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!