Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a kezdő súly terhességn...

Melyik a kezdő súly terhességnél? Amit elösszőr ahogy kiskönyvet kapok megmérnek és ba van írva?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdő súly az, amennyi a baba fogantatása előtt voltál. Mikor a kiskönyved megkapod, akkor elvileg még csak néhány hetes vagy, úgyhogy nincs nagy jelentősége, ha addigra híztál egy minimálisat.
2008. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baba előtti súlyod! Én is 10 hetesen voltam először védőnőnél, tehát az már nem a kezdő súlyom volt.
2008. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amit a kiskönyvbe beírnak. Ahhoz tudnak viszonyítani, mert azt nem tudhatják, hogy mennyi voltál terhesség előtt, hacsak meg nem mondod.

Én már 6 hetesen elmentem a védőnőhöz, rögtön másnap, hogy a doki megállapította a babát. Ilyen korai terhességnél meg nem sokat hízhat még valaki...

Én +7 kg-val mentem szülni, és nem voltam hányós sem, viszont sokat ettem:)

2008. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 hetesen mentem el először a védőnőhöz és addigra 2 kg-ot híztam, mert előtte tettem le a cigit és röpültek rám a kilók! Amikor megmért, mondtam is neki, hogy sajna már híztam, de azt mondta nem számít, ő azzal számol, amit ő mért és amennyivel a kiskönyv indul!

36 hetes kismama

2008. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!