Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetesen 5kg hízás sok?...

18hetesen 5kg hízás sok? 167cm és 53kg volt a kezdő súly.

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok? nem sok ez nagyon relatív.. lehet hogy nem vagy dundi így sem csak vastag csontú szóval szerintem nem sok.


én 3 kg-mal vagyok több mint terhesség elött.


22 h. kismama

2011. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kicsit sok azért :(
2011. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetes vagyok, eddig 4 kg-t szedtem fel, 168cm és 66 kg voltam (most 70 kg). Szerintem nem sok.
2011. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom lehet csak én vagyok toleráns de ha egészséges a kismama akkor normális .


ok. a mai felfogás az hogy ne hízzon senki semennyit de ha nem hányta émelyegte végig az első 3-4 hónapot akkor feljön ennyi.



első v voltam.

2011. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


eszerint az ideális tartományba esel. most még sokat alakulhat a végéig. figyeld folyamatosan a súlyod, kerüld az olyan ételeket, amik csak a kalóriákat dobják meg és akkor nem lehet gond. de nem árt neked a hizás, hiszen a terhesség előtti súlyod alapján sovány vagy.

2011. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Eleve a kezdő súlyod is elég kevés a magasságodhoz (nem úgy értem hogy jaj de szörnyű mert túl sovány voltál:)) barátnőm is pont ennyi) de így azért nem ugyanaz ha 18 hetesen vagy 58 kiló, mintha mondjuk eleve lettél volna 65 és most lennél 70...

Én pl. elég magas vagyok (177) a kezdő súlyom 74 kiló volt most vagyok 18 hetes és 75 kiló vagyok. Nekem pl. rengeteg lenne az 5 kiló.

Neked szerintem volt mit felszedni, (kiindulok barátnőmből aki nagyon vékony azért , csinos, de vékony ilyen paraméterekkel ahogy te is indultál).

És a könyvek is azt írják,hogy aki alacsony súlyról kezdi a terhességet, annak akár 14-15 kiló is elfogadott lehet a terhesség során.

Aki túlsúlyos (mint én) annak pedig 7-9 kiló.

2011. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is 18 hetes vagyok, és eddig 1 kg-t híztam (53 kg-ról indultam szintén). Na, ez szerintem nem normális. Nem fogyózok, csak szimplán 3 hónapot végig hánytam, és most is alig bírok enni, szinte csak gyümölcsöt. De a baba szépen fejlődik, az eredményeim tökéletesek.

Azt mondják 5-7 kg hízás teljesen normális ebben a korban.

2011. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. Nem biztos, hogy ebben a tempóban fogsz hízni a végéig.

Ne haragudjatok meg, de szerintem ez a kalkulátor egy nagy hülyeség. Kíváncsiságból kiszámoltam, mennyi a BMI, és 19,5-tel kijött nekem, hogy alultáplált. Pedig nem is voltam az! 168 cm, 55 kg-mal kezdtem, és 61,5 kg-mal mentem szülni a 39.héten. A babám 2100 gramm volt, de teljesen egészséges. Nem tudom mi alapján számítják ezt, de nem mindenkire érvényes, az tuti.

2011. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.ez az 5 kg az utolsó 4hétben jött fel és aggódom,ha így megy tovább a végére 30kg+?
2011. márc. 11. 12:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az h most ennyi jött rád egyáltalán nem jelenti azt, hogy ez ilyen ütemben fog folytatódni. Főleg ha egészségesen étkezel.
2011. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!