Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Varandos anyukak akik mar a...

Varandos anyukak akik mar a 36 het fele jartok fogjatok inni a malnalevel teat mikor eljon az ideje? Es mennyit kell belole inni egy nap es meddig? A magnezium tabletta szedeset abba kell hagyni akkor ha mar iszom a teat?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy igyam e vagy nem felek hogy nehogy artson majd a babamnak.kb ket het mulva leszek 36 hetes.
2010. okt. 2. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, 1 hete nem szedek magnéziumot, és napi 2 bögre málnalevél teát iszom.

Ezt így csináltam az első terhességnél is.

A málnalevél nem árt a babádnak, nyugodtan igyad. Ártani nem árt, legfeljebb majd használ neked a tágulásnál.

Magnéziumot ne szedd már, mert túlságosan ellazíthat, elnyomhatja a fájásokat esetleg.

2010. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a 37. héttől ittam +homeos bogyót szedtem. 4,5 óra alatt meglett a fiam, nagyon gyorsan és szépen tágultam.

MOst ezek miatt, vagy amúgy is ez lett volna, ki tudja?

Én 2dl vízhez egy teáskanálnyit tettem és 10 percig áztattam, leszűrtem és megitta, Mindig este ittam. 39 héten szültem, ami szerintem a 40. volt, mert végig azt mondtam hogy én 1 héttel idősebb terhes vagyok.

2010. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ártani biztosan nem fogsz vele a babádnak a teával. Az utolsó hónapban általában mondják a dokik, hogy nem kell szedni a magnéziumot, fent leírták, hogy miért.

Én annak idején ittam a 37. héttől, napi 2-3 bögrével. Hát nekem nem jött be, nagyon hosszú és fájdalmas vajúdásom volt, nagyon lassan tágultam. Ezen kívül 9 nappal túlhordtam a babát. Később olvastam, hogy a málnalevél tea fogyasztásánál gyakori a túlhordás. Hogy így lett volna-e vagy sem, ha nem iszom a málnalevél teát, ez már sose fog kiderülni. Mindenesetre a következő terhességnél biztosan nem fogom inni.

2010. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszike szepen mindenkinek hogy irtatok.A masodik kedves valaszolotol kerdeznem hogy milyen homeos bogyot szedtel?Meg azert varok valaszokat tapasztalatokat!
2010. okt. 3. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én elhagytam a magnéziumot, és ittam, a 37. hét kezdetétől...nem ártott, de nem is használt...40+2 re szültem, hosszasan vajúdtam, végül oxitocint kaptam, mert magyon nehezen tágultam, sajnos nekem nem segített semmit.
2010. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek hogy,irtatok es jo egeszseget kivanok mindenkinek!!!
2010. okt. 13. 00:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja es NAGYON GYORS ES KONNYU SZULEST !!!!!
2010. okt. 13. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!