Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség korai szakaszában...

A terhesség korai szakaszában miket nem szabad enni vagy inni vagy akár csinálni? Pl.: úgy hallottam, hogy a nem javasolt a kálciumos pezsgő tabletta? És egyébként mi van a terhesség alatti szexuális élettel? Nincs?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem szabad alkoholt,szénsavas üdítőt inni a pezsgőtablettáról én is hallottam ,de tudod mással bevinni.Ne dohányozz!!!Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, sovány hűsokat.Ha rádjön a csipegethetnék, akkor próbálj meg valami egészségeset enni ,akkor kisebb az esélye az elhízásnak. A szex mehet nyugodtan...miért ne lehetne kivéve, ha az orvos nem engedi.Sok férfinek kifejezetten vonzó a párjuk új kerekded alakja.És sokan kérdezik azt is ah már megszületett a pici és egy szobában vannak vele, akkor mi a helyzet a szexel? Jó hatással van a kicsire is mivel nagyon sok pozitív energiát szabadít fel, ami jó hatással van a kicsire, és ez igaz akor is ha még a pocakban van. Megérzi a kicsi, ha ideges a mama, vagy ha jó kedve van, nem feszült.
2008. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld a penészes sajtokat (camembert, márvány), a nyers húst (sushi, pármai sonka).

A szexuális élet - ha csak az orvos le nem tilt róla valami miatt - engedélyezett.

2008. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha van cicád és lakásban van nem nagy gond cak az almot kerüld el az legyen más feladata kitakarítani.Nyershús ,nyers tojás.Moss sokat kezet ha van cica, sokat főzöl.
2008. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a kutyákkal való kapcsolat?
2008. okt. 29. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutyád legyen beoltva, és bolhaírtózva, és tiszta(ha lakásban tartod).

Nekem mindkét terhességem alatt megvolt már kutyám, ezekre a dolgokra odafigyeltem, és nem lett semmi bajom nekem se, és a gyerekeimnek se.

Most a második terhességem alatt, már volt cicánk is, aki kijárós, teljesen szobatiszta(az alom nem kell neki), kikéredzkedik, és csak aludni, meg enni jár haza.

Ja, és lakótelepi lakásban lakunk.

2 egészséges, és állatszerető gyerek anyukája

2008. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!