Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+3 vagyok, egyre többször...

31+3 vagyok, egyre többször járok pisilni, ha csak kicsit is,de akkoris úgyerzem mennemkell. Fejvégű Fekvésben van már a baba. Ő nyomhatja a dolgokat? Nem csíp meg semmi, csak napi 7-8x minimum megyek.

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nyomhat
2023. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő nyomja. Én most vagyok 34+5, de már 3 hónapja napi 10-15 alkalommal megyek pisilni.. Konkrétan megőrülök, mert egyetlen átaludt éjszakám sincs, hiába megyek el lefekvés előtt (23:00-23:30 körül) maximum hajnali 4-ig bírom, aztán arra ébredek, hogy majd’ bepisilek.. utána meg 1-2 óra forgolódás, mert nem tudok visszaaludni :D
2023. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekben az időkben én is rengeteget jártam pisilni, az én babám is fejvégű. Majd szerintem valahogy mintha arrébb mozdult volna (még mindig fejvégű), de kb. a 37. héttől ez az állandó pisilés megszűnt. Most vagyok 39+5. Rendesen csodálkoztam is, azt hittem most kezdődik majd a még rosszabb része, de nem, simán elvagyok.
2023. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 7-8? Bárcsak a 27. hetben fordult be, azóta féloránként járok pisilni.
2023. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!