Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájvizsgálattól barnázhatok?

Méhszájvizsgálattól barnázhatok?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam méhszájvizsgálaton. Azóta sötétbarna "váladék" jön belőlem, és 1-2cm-es vízszerű folt is van néha. Azt olvastam, hogy csak akkor van baj, ha igazi vér jön. Eddig egész terhességem alatt mindig ugyanolyan fehér váladék jött (vér soha), most pedig ugyanaz barnában+még valami folyadék...

Tapasztalatok? 37 hetes


2010. okt. 3. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a méhszájvizsgálattól lehet a barnás folyás.Én is egy ilyen vizsgálat után szültem meg,igaz a 40.dik hétben.

Amíg nincsenek fájásaid ne aggódj!

De ha vérzel vagy elmegy a magzatvíz akkor menj be a körházba.

2010. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam a 37. és 38. héten a méhszájvizsgálat után, aztán 2 nap alatt elmúlt és még most is várom, hogy Picur kibújjon...

40 hetes kismama

2010. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!