Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég sok a folyásom, ezért...

Elég sok a folyásom, ezért elöre félek a méhszájvizsgálattól, mert nagyon cikinek tartom, hogy megmosakszok és nemsokkal utána már úgy nézek ki, mint aki még sose mosta meg magát "ott". Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor bemész a vetkőzőbe,lesz annyi időd,hogy egy nedves törlőkendővel áttörlöd magad.Én még a vizsgálat előtt a wcn szoktam ezt csinálni
2009. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne érezd cikinek! A dokik tudnak különbséget tenni a te féle állapotod és a mosdatlan állapot között. Tisztában vannak vele, hogy mi az a folyás, ezért nem fog ferde szemmel nézni rád. Nyugi! Én mielőtt vizsgálatra megyek, megfürdöm. Az pedig, hogy közben folyásom van, hát istenem. Ez ezzel jár! Mielőtt bemész, mosdóban megtörlöd magad! Ezen ne aggódj! :) Minden jót!
2009. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a tanácsokat!
2009. febr. 21. 08:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!