Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez az érzés pisilés...

Normális ez az érzés pisilés előtt/után? Másoknak is ilyen volt?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok és az utóbbi időben eléggé megváltoztak a dolgok nálam a pisilés körül, ami tudom, hogy normális egy bizonyos szintig, de most az van, hogy nagyon hamar megtelik a hólyagom, ilyenkor kemény és nehéz lesz az egész hasam, járni is nehéz tőle kb. Nagyon feszül, kellemetlen, pisilésnél pedig ahogy ürül a hólyag, szúrkálni kezd kicsit a hasam két oldala lent, olyan, mintha húzódna. Sokkal gyakrabban is járok pisilni, mint eddig.


17 hetesen nyomhatja már ennyire a hólyagot a baba és a méh? Lehet ilyen kellemetlen, amikor megtelik a hólyag? Első babánk, minden új és ijesztő, nem tudom, hogy ilyenkor mi számít normálisnak.

Akiknek voltak hasonló tapasztalatai, hálás lennék, ha megosztanák, hogy megnyugodjak kicsit 🙏🏻



2023. jan. 15. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 15 hetesen ugyanez van. Erősen hasonlít arra, mikor allergiás voltam. Terhesség alatt nem javasolt az allergia elleni gyógyszer, úgyhogy azt hittem, hogy van valamennyi szennyeződés az ételekben, aztán az jön ki, most, hogy hónapok óta nem szedtem a gyógyszert és az idő is ilyen enyhe.
2023. jan. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az első terhességemnél kb félidőnél kezdődött, most a masodiknal már a 10. hét óta húzódik, keményedik, és éjszaka minimum háromszor megyek pisilni. Ami leírsz, az a szalagok húzódása. Ameddig nem csíp a pisi, nem fáj az alhasad állandóan, szerintem nem kell aggódni. A vége még cifrább, amikor 35+ hetes terhesen elmész pisilni, utána már a vécéből kifelé az ajtóban úgy is érzed, fordulhatsz vissza...
2023. jan. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális.. Nekem is kb. a 16-17. héten kezdődött a “buli”.

Most vagyok 35+4, és ahogy a második is írta, 10-ből olyan 5-6 alkalommal elmegyek mosdóba, kijövök, nem telik el 1 perc, és muszáj visszamennem.. Sőt, a kedvencem az, amikor felállok, húzom fel a nadrágom, és már akkor érzem, hogy megint kell.. Már sokszor olyan is van, hogy ott ülök még 2-3 percet, hátha megint jön.. :D

2023. jan. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, reggeli pisilésnél vagy amikor tovább nem megyek el wcre. Csatlakozok az előttem szólókhoz. Ami nekem segít, hogy akármilyen mély álomban vagyok, pisilni kimegyek 1x éjszaka is.
2023. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normalis szerintem.

Nalam most kezdodott kb 2 hete . Olyan 20-30 percenkent jarok pisilni. 2 kg a baba jelenleg.

33 hkm

2023. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!