Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normàlis ha nagyon fàj a...

Normàlis ha nagyon fàj a hasam pisilès előtt? Reggelente èrzem csak

Figyelt kérdés
Mièrt fàj a hasam ha màr pisilnem kell? Lehet buta kèrdès, de ezt reggelennte szoktam èrezni, nagyon erős szùrò èrzès, az elsőnèl meg is ijedtem reggel mikor fàjt a hasam, nem is èreztem hogy pisilnem kell aztàn kimentem wc-re ès elmùlt a fàjdalom. Csak 13 hetes terhes vagyok. Normàlis?
2019. máj. 19. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is igy van. Ha regota nem pisilek (pl reggel) akkor faj. Jo azt nem mondom, hogy "nagyon erős" de faj.
2019. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggelente nekem is hasonló érzés van, pedig éjszaka is ki kell legalább egyszer mennem.

17hkm

2019. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen èn is van amikor kimegyek mèg èjszaka is.
2019. máj. 19. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:

En 30hkm vagyok. Ugyanez van.

Reggel majd osszecsinalom a fajdalomtol magam es kell jo 10p mire sikerul felkelni. A hugyholyag UH alapjan rendben van. Kerdeztem az orvost azt mondta hogy rajta van a gyerek es mivel szoritja igy nem tud annyi vizelet belemenni es mivel televan es szoritja a baba ezert faj. Ha idaig 1L pisi belefert most csak 7-8deci. Elvileg ezert. Nyugi lesz ez meg rosszabb is mikor 10percenkent mesz pisilni.😄😄😄😄

Boldog babavarast!

30hkm

2019. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pöszli ***** válasza:
10 hónappal szülés után (császár) is meg van még mindig ez az erzes
2019. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De lànyok èn most is kb 10 percenkènt jàrok pisilni :/ de fèl òrànkènt tuti ha iszok rendesen, sőt....van amikor egymàs utàn kètszer kell mennem ès eltelik max 5 perc, de reggel szoktam csak èrezni azt a fàjdalmat :/
2019. máj. 20. 02:04
 7/7 anonim ***** válasza:

2esvagyok.

Ne izgulj, van hogy nem is iszom annyit megis mennem kell 20 percenként. Napi 2-3liter folyadék javasolt.. Plusz a baba is nyomja a hólyagot.

Ilyenkor sajnos ez van.

17hkm

2019. máj. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!