Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhessége...

Akinek az első terhessége hamar látszódott, mikor kezdett el látszani a második?

Figyelt kérdés

Nekem az első már 16 hetesen látszott, ismerős aki ritkán látott simán rákérdezett hogy jól látja e.

Most a másodikkal vagyok 5 hetes és félek hogy a 12. hétig se fogom tudni titkolni...Amúgy is elég pocakos maradtam szülés óta, szerintem a legkisebb változás is elárul 😅


2023. jan. 17. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elején jobbnak látszott a puffadás miatt, de érdekes módon most nem annyira a 20. héten. Látszik, de jóllakottnak tűnik a hasam inkább mint terhesnek, pedig vékonyabb vagyok mint az elsőnél. Az is igaz, hogy az első terhességnél iszonyat soká hiztam az első hónapokban, utána semmit. Szóval lehet hogy csak dagadt voltam :-D
2023. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 9. héten már elég szép pocakom volt, de azt ráfoghatjuk a puffadásra is. A 12. héten már egyértelműen látszott. A 14. héten be kellett mennem az ambulanciára, amikor mondtam az orvosnak, hogy a 14. hétben vagyok, azt mondta azt hitte már sokkal nagyobb. Az első nálam is már a 16. hét körül teljesen nyilvánvaló volt.
2023. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!