Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első illetve második terhesség...

Első illetve második terhességnél mikor látszódott meg a pocakotok?

Figyelt kérdés
Nekem első babánál, olyan 15-16 hetesen, most lehetséges, hogy előbb már megfog?Sokmindenkinél láttam, hogy 2.babánál, jobban tágul apoci, vagyis hamarabb...
2011. szept. 2. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem első babánál 18-20.héten kezdett el terhes pocaknak kinézni a hasam..:)Most viszont már a 12-13.héttől gömbölyödik..26 hetesen már akkora mint a lányomnál 33 hetesen volt :)
2011. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél három hónaposan,a másodiknál 4 hónaposan,a harmadiknál az 5. hónap vége felé.
2011. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél 3 hónapos korig nem látszott, a másodiknál 1,5 hónaposan már mindenkinek egyértelmű volt, azt hittem, hogy ikreim lesznek. Habár a 2. óriásbébi lett.
2011. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél a 16. héten lett terhespoci formája, egy pólóban észrevették. Most a 2.-at várom, a 11. héten már kérdő szemekkel néztek rám, most a 13. héten már rá is kérdeznek.
2011. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél 16-18. héten, a másodiknál 13. héten.
2011. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első babánál 16hetesen kezdett el látszani,második babánál már 9hetesen akkora volt mint elsőnél 4hónaposan!
2011. szept. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 12hetes voltam második babával amikor az ismerősöm rákérdezett,hogy hány hetes vagyok,mert nyilvánvaló,hogy babát várok!
2011. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magas vagyok 175 cm és 62 kg

Első babával: 6,5 hónapos voltam :) amikor kezdett látszani addig semmi! senki sem tudta hogy terhes vagyok

Második babával most: 10.-11. héten már látszott! kérdezték is hogy nem-e ikrek :) most 6 hósan nézek ki úgy mint egy 8 hós :)

2011. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!