Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a kínzó, szúró...

Mi lehet ez a kínzó, szúró fájdalom a jobb oldalamban?

Figyelt kérdés

Most jöttünk haza a sürgősségiről, 7 órát töltöttünk el, megvizsgált nőgyógyász, ctg-n is voltam, vettek vért, vizsgáltak vizeletet, megultrahangozták a veséimet, kaptam sóoldatos algopirines-nospás infúziót. Nem találtak semmi vesegyulladásra vagy kőre utaló jelet.

De nem múlik ez a furcsa fájdalom.


Feküdni már egyáltalán nem tudok, mert akkor nem bírok felülni csak borzalmas kínok árán.


Hétvégén kezdődött, miután sok köhögés árán lassan elkezdtem kilábalni egy megfázásból. De nem volt ennyire durva, tegnap délután csúcsósódott ki, minden levegővételnél, köhögésnél beszúrt, ahogyan jelenleg is.


Tényleg nyomhatja ennyire a gyerek? Tapasztalt más is hasonló dolgot? Nem vagyok egy gyenge ember, de ha pozíciót kell váltanom, zokogok a fájdalomtól. Egyedül nospát szedhetek.


A 35.terhességi hétben vagyok.


Valami tipp esetleg, hogy milyen orvoshoz fordulhatnék még?


2023. jan. 18. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

A jobb oldalon hol?

Ez simán lehet epekő is, amit a labor nem fog mutatni, illetve ha a baba miatt nem tudják látótérbe hozni , nem fogják látni.

Ha beszorul a kő az epeútba, komolyabb panaszaid is lesznek, akkor érdemes visszamenni a sürgősségire.

2023. jan. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Jobb oldalon hol? Ha felső légúti fertőzésed volt és légvételkor fáj, akkor mellhártyagyulladás lehet pl.
2023. jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Bordakozi izomgyulladás lehet, a sok köhögéstol, tüsszentestol. Sajnos lassan múlik el, 1 hónap is lehet.
2023. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kb vese magasságában van, azért mentünk be vesekő gyanúval. Valahol az alsó borda és környékén sugárzik, mozgásra, nyomásra, érintésére szúr, sugárzik.


Remélem csak tényleg izomgyulladás, ahogy az utolsó válaszoló írta.


Akkor kivárok és reménykedem a csodában.

Köszönöm a válaszokat.

2023. jan. 18. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Azok alapján, amit elmondasz és a helyzete epekövességre utal!

2023. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!