Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok,fáj a derekam,...

33 hetes vagyok,fáj a derekam, mint mikor meg jött régebben, Keményedik a hasam is. Normális ez? Eddig ennyire nem fájt.sugárzik is a derekamba a fájdalom Eddig a fekvés miatt volt, de ez most más jellegű.

Figyelt kérdés
Olyan nehéznek érzem a méhem is
2023. jan. 18. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen, teljesen. Ilyenkor már minden baja lehet az embernek, ne ijedj meg. Csak telik az idő
2023. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,én 32 hetes vagyok és pár hete fáj a derekam,teljesen normális. Kéményedésre szedj Magnéziumot.Nől a baba persze hogy nehéznek érezzük.
2023. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem múlik.. Sajog a derekam nem az a tipikus derék fájás hanem ilyen sugárzó. És a hasam is görcsöl vettem be már Magnerotot
2023. jan. 18. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

2# vagyok. Kérdezz rá orvosnál vagy védőnőnél ha aggódsz emiatt.

Nekem pl.inkábbb reggelre áll be a derekam, napközben ritkán max ha sokat állok. Néha nekem is picit begörcsöl a hasam de szerintem így a vége felé már "minden" normálisnak számít.

2023. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező és a válaszolok?
2023. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!