Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nagyon rég ettem csípőset,...

Már nagyon rég ettem csípőset, és ma egy keveset ettem. Árt a lepénynek? Rám szóltak hogy a végén főleg nem szabad enni a csípőset mert a szülés is be indulhat...hát ez valahogy hihetetlen számomra. 34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Pfff, hagyjuk már!


Egyél, amit szeretnél, és nem nyers, és idiótákra ne hallgass, vagy begolyózol.

2023. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A szülést a hormonális változások indítják be, nem az, hogy mit eszel.


Atyaég, aki nekem ilyet mondana, hogy beindul a csípőstől a szülés, szemberöhögném, mert szimplán ostoba.

2023. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden nap csípős kínai levest ettem amivel még a férjem sem bírt el. Ja meg jalapenos chipset jalapenjos mártogatóval.

Nem kell mindent elhinni

2023. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek hasmenést és hasgörcsöket okoz


Emiatt nem ajánlják


Csak terhesen kezdtem csípőset enni🤷🏻‍♀️

Korábban nem szerettem

2023. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt meg az első 2 trimeszterben is szerettem hébe-hóba csípőset enni. De így a lassan a vége felé pusztulat kínokat okoz, de már az a jalapenos bundás mogyoró is. Gyomrom fáj, hasam feszül minden bajom van tőle. De ennyi megszűlni nem fogok, de magammal kitolni sem, hogy eszem mert szeretem, aztán fél napig szenvedek.
2023. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól esik, egyél nyugodtan. Én szeretem, de terhesség alatt vagy görcsölt tőle a hasam, vagy savam volt. Csak emiatt mondtam le róla.

Dehogy indítja be a szülést! Akkor mindenki tolná be a chili paprikát, ahogy túllépi a terminust.

2023. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba nem akar még megszületni, akkor nem a csípőstől fog. Az első gyerekemmel 38. héttől kezdve már mindent is bevetettem, csak bábakoktélt nem, ettem a csípőset, szexeltem, lépcsőztem, aztán még így is csak 40+3 született meg. A kicsi mindenféle külön trükközés nélkül is 39+1 indult, szóval totál semmi köze nem volt hozzá.


A második terhességem alatt egyébként nekem a csípős nagyon nem ment. Kipróbált helyről, ahonnan korábban milliószor ettem már, rendeltem indiait meg pad-thait meg ilyeneket, és míg a férjemnek semmi baja nem volt ezektől, szóval nem a kajával volt a baj, nekem egész éjszaka jött vissza a cucc alul-felül mindenhogy. Borzasztó volt. Viszonylag a terhesség korai szakaszában, 16-18 hetesen kísérleteztem ezekkel, de annyira megbántam, hogy legközelebb csak a baba 2 hónapos korában mertem ilyesmit rendelni ismét, pedig nagyon szerettem mindig is :D Szóval ki tudja, a csípősre hogy reagálsz, a terhesség megváltoztat elég sok mindent.

2023. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Max a gyomrod ég tőle.
2023. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!