Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bal mellem alatt, a szívemtő...

A bal mellem alatt, a szívemtől kicsit jobbra van 1 pont, ami hihetetlenül fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Állandóan szúr,ha levegőt veszek vagy megmozdulok,akkor mégjobban. 35 hkm
2018. dec. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegycsont.
2018. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Becsípődhetett valami. Nekem kisebb nagyobb megszakításokkal több mint egy éve fáj ott :(
2018. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggel óta ugyanezt érzem,majdnem minden levegővételre.

Kissé feszítő/nyomó érzés tompán.. Nem mondom hogy fájóan, inkább kellemetlen,és ijesztő.

Arra gondolok,front lehet..


Nekem sokszor volt ilyen tünetem egyébként is, de a háziorvosom mindig csak mosolyog,ha megemlítem neki.. Kb én érzem magam hülyén.


26.héten a belgyógyásznál szintén említettem, ő erre annyit felelt, ha csak nyugalmi állapotban jön elő,akkor nincs baj.


Nemhiszem,hogy normális dolog egyébként.

2018. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, ma kezdődött. Ilyen kellemetlen nyomó érzés.Nekem nem levegő vételkor. Elég félelmetes. Remélem tényleg csak a front. Én 17hetes kismama vagyok.
2018. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg az egyik bordaközi izmod becsípődött. Nem terhesen izomlazítót szoktak adni erre, de így sajnos nem lehet mit csinálni vele. El fog múlni, csak sajnos türelem! Egy gyógytornász
2018. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!