Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áprilisi újszülöttnek ruhák?

Áprilisi újszülöttnek ruhák?

Figyelt kérdés

Április közepére várom az első babámat. Természetesen tudom, hogy még hiányos a lista, leírtam, hogy eddig miből mennyi van, esetleg megtudnátok írni, hogy miből mennyit vegyek még?

Illetve az érdekelne, hogy rugdalózó alá milyen bodyt kell majd adni? Rövidujjút? Köszi, ha segítesz! :)


56

3 talpas nadrag

2 sima nadrag

2 sima felső

6 rugdalozo

3 hosszu body


62

7 hosszu body

1 rovidujju body

1 vállas body

4 hosszu nadrag



2023. jan. 24. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi van jelenleg, de én csomagban vásároltam használtan márkás ruhákat, ezért van napozó is pl.


56-os

11 rövid ujju body

6 hosszú ujju body

4 ujjatlan body

4 Kezeslabas

3 Hosszu ujju Felső

3 Napozó

1 vastag kantáros nadrág

1 Kapucnis mellény

1 kapucnis felső

1 bundás felső

2 farmer

14 Nadrag

3 sapi

4 pár zokni

1 harisnya

1 cipő

1 szőrös overál

1 szőrös felső



62:

6 kezeslabas

8 hosszu ujju body

3 rovid ujju body

1 ujjatlan body

4 napozó

Hosszu ujju felso 7

1 kapucnis felső

Nadrag 6

7 sapka

3 pár kesztyű

4 pár zokni

1 harisnya

2 cipő


68: 1 meleg melegítőszett

1 vékony hosszújú

1 vékony kantáros nadrág

2 napozó

1 farmer kantáros napozó

1 kezeslábas

1 elegáns fehér pöttyös ingbody

1 hosszu ujju body

1 nadrag

4 pár zokni

2 cipő

2023. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Senki nem fogja neked biztosra megmondani, hogy hány nadrág stb. kell. Vagy elég az adag ruha, és még nő is át a gyerek párat, vagy szaladni kell a boltba még venni, mert egy nap alatt elmehet három viselet is.

Arra tippelnék, kevés amit írtál. Hogy milyen body kell, szintén kicsit buta kérdés. Fogalmunk sincs, hány fok lesz majd, vagy hogy mennyire lesz a babád fázós. Elvileg a javaslat +1 réteg hozzád képest. Az én gyerekem abban megfőtt volna, erről ennyit.

2023. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Zokni.?!ha lábfejnélküli nacit adsz rá

Nekem olyan összesen 10 body kellett egy kardigán még 56osból

Szerintem rövid ujjú a rugi alá.

62 esből is még pár body meg kiskardigán.

2023. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na hát de le letrünk pontozva
2023. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én nem pontoztam le senkit! Zokniból van 8 pár meg 2 vékonyabb sapka, ez kimaradt. Amit szeretnék még mindenképp venni az átmeneti szkafander, kabát meg 1 vastagabb sapka. Meg bodyból-nadrágból is szeretnék még venni, csak nem tudtam, hogy mennyit és milyet. 😊
2023. jan. 24. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem egy rövod body eleg a hosszú rugi alá.Én annyira nem.öltöztwttem be afiam volt is egyszer olyan hogy azt se tudtuk mi baja van órákig ordíott hat csak melege volt

Nadrág nem.kell.olyan sok azt könnyebben tudod használni mint a bodyt.2x is ráadhatod

2023. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kabátot ne vegyél. Felesleges, míg csak fekszik. Overál kell nekik. Ha mákod van, egy nap eg szett ruha elég. Ha nincs, akkor minden evés/pelenkacsere után új szett.

Bodyt/nacit h&mből rendeltem. Azok nagyon beváltak, átlapolós body és talpas nadrág.

2023. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!