Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Ariana99 kérdése:

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

5 napja késik…

Hányingerem van minden nap, reggel este illetve napközben is miután eszek valamit, a hasam olyan fura érzést kelt számomra .. Nem olyan mint volt.. Feszesebbnek érzem és a hányinger miatt fáj is vagy nem tudom mitől, illetve sokszor görcsölök mintha meg akarna jönni de nem jön meg , csináltam tesztet reggel miután már 2 napja késett a mensim de negatív lett a teszt..

A cicimet egyáltalán nem érzem feszesnek és az nem fáj egyáltalán ( csak mert olvastam hogy az is gyakori tünet szokott lenni )

Szerintetek ?



2023. jan. 29. 23:35
 1/9 anonim válasza:
89%
Lehet terhes vagy de lehet, hogy nem...
2023. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Csinálj tesztet.
2023. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mivel negativ a teszted, ezert ketlem.
2023. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én mondjuk 10-12 nap késés után csináltam csak tesztet és pozitív lett szinte rögtön. Azért még tesztelnék egy pár nap után, ha ugyanúgy negatív lesz, akkor kétlem hogy terhes lennél.
2023. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj holnap egy tesztet. 6 nap után általában már kimutatja. Lehet hogy a két nap késés után korai volt. Főleg ha később fogant mint.
2023. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akármilyen alpári stílusban is fogalmazta meg a 6-os a véleményét, sajnos igazat kell adjak neki. Itt tényleg mindenki, mindig le van pontozva. Nem azt nézik, hogy a kérdés szempontjából hasznos-e a válasz, hanem, hogy az illetőnek tetszik-e vagy sem amit a másik írt. A neves kérdéseknél ez nagyon is észrevehető. A terhestesztelős kérdéseknél szintén. Aki pozitívat mond azt a negatívosok szavazzák le, aki negatívat azt a pozitívosok. Itt, ebben a kategóriában nagyon megy a lepontozás és sajnos én is azt látom, hogy vannak olyanok, akik az összes választ lepontozzák attól függetlenül, hogy hasznos-e vagy sem. Én is nem egyszer jártam már úgy, hogy a kérdésre válaszoltam, tapasztalatot osztottam meg stb és azt hittem, hogy "jót" válaszoltam, majd ide belépve láttam, hogy haszontalan lett a válaszom. Ez azért bosszantó egy idő után.

Kérdező, én is azt javaslom, hogy csinálj tesztet.

2023. jan. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiatal vagy és sexeltél akkor lehet, sőt biztos is.
2023. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha negatív a teszt, akkor még annyi HCG sincs a szervezetedben, ami tüneteket okozhat, ergo ezek a tünetek nem terhességtől vannak.
2023. jan. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismételj tesztet egy két nap múlva, lehet korai volt. Nekem is negatív volt 1 nap késésnél majd mikor 4 napja késett meg pozitív lett!:)

Illetve ha továbbra sem jön meg, de a teszt negatív lehet nem ártana ha elmennél dokihoz!:)

32hkm

2023. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!