Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prenatest sms után az orvos...

Prenatest sms után az orvos mikor hívott titeket?

Figyelt kérdés
Most kaptam az smst, hogy elkészült az eredmény. Az orvosom mondta, hogy majd fog hívni az eredménnyel. Ők velem egyidőben kapják ezt meg? Nagyon nagyon izgulunk már, nehezen viselem a várakozást.
2023. jan. 30. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sms-ben kaptál egy kódot elméletileg. Azzal te magad is meg tudod nézni az eredményt a honlapon.
2023. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Itt: [link]
2023. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem


Megnéztem magam


Majd akikor mentem, megbeszéltük, hogy minden oké

2023. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívott, megnéztem magamnak. Mikor mentem legközelebb a dokihoz akkor ő is elmondta hogy jó lett az eredmény.
2023. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam kódot, nekem kellett hívnom a genetikai tanácsadót, ők küldték át e-mailben. Úgy gondolom ők is akkor kapták meg az eredményt, amikor én.
2023. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi nem kaptunk kódot, csak azt, hogy elkészült az eredmény és érdeklődjek a hozzám legközelebbi PrenaGenetics helyen, vagyis, ahol levették a mintát. Az orvosom egy óra múlva hívott, szerencsére minden rendben van.
2023. jan. 30. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a vérvételhez képest hány napra készült el neked az eredmény?
2023. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan egy hét alatt, de mi videkiek vagyunk, Pestre küldték a mintát.
2023. jan. 30. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Nàlunk is 1 hét volt.


Levették csütörtökön dèlben, megkaptam az sms-t szerdàn 1-kor.


Szintén vidék..

2023. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!