Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőm szerint a legtöbb...

A védőnőm szerint a legtöbb kislány az apukára hasonlít jobban. Várnék sok hozzászólást, h ez valóban így van -e? Arc, csontozat-testalkat alapján elsősorban. Nagyon kíváncsi vagyok! Boldog babavárást mindenkinek!

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámra hasonlítok, de egy az egyben.

Viszont a lányom az apukájára.

Az én anyukám is a saját anyukájára hasonlít.

2010. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

A kislányom rám és anyósomra hasonlit.

apukájára csak a megnyilvánulásaiban ahogy a szemöldökét húzza fel.


külső jegyekben teljesen rám hasonlit szürke szem ovális arc szőkésbarna haj.

2010. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egyetértek, a mi esetünkben legalábbis nagyon igaz. A szemein kívül tiszta apja. Hála istennek! :D A szemei az enyémek :P

22/L

2010. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek két lánya van, az egyik az apukára hasonlít testfelépítésben, haj és szemszínben (barna)és az arcán is apukája vonásai vannak, a másik kislánya pedig tiszta anyja, szőke, kék szemű vékony csontú. Nekem fiam van, de mintha nem is én szültem volna, az apjának a kiköpött kicsinyített mása pedig azt mondják a fiúk az anyjukra hasonlítanak..pedig nem minden esetben.
2010. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek iker lányai vannak (nem egypetéjűek). Az egyikük egy az egyben apukája, a másikuk pedig teljesen anyukája. Egymásra így egyáltalán nem hasonlítanak, meg nem mondanád, hogy tesók. Más testalkat, más jellem, minden más rajtuk.
2010. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így van. Teljesen változó hogy kire hasonlít egy kislány, és az is hogy mikor!:-)

Az én nagyobbik lánykám mikor megszületett, teljesen az apukája volt. De csak 3 éves koráig:-) Most 4 éves és mindenki azt mondja rá:"Tiszta Anyja!!!"

A kisebbik lányom most 15 hónaposan az apukájára hasonlít:-)

Én azt hallottam hogy genetikailag úgy épül föl az ember, hogy megszületésükkor a babák az (nemző)apára hasonlítanak, hogy az elfogadja sajátjának, de ez később megváltozik.Ez olyan "Ősember-örökség":-)))))

Nálunk mindenesetre így volt:-)

2010. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen változó! Az egyik lányom teljesen az apjára hasonlít külsőleg. Sötét, dús haj, kreol bőr, sajnos erős szőrzet... már születésekor dús, hosszú haja volt. Viszont a természete inkább az enyém. A pici lányom pedig külsőre és a belső tulajdonságai alapján is rám ütött. A kést fiam is ugyanígy van, egyikük teljesen az apja, a kisebb meg az én vonásaimat, tulajdonságaimat örökölte. Nem tudom,a védőnőd mire alapozta az állítását, de sem a családunkban, sem az ismerőseim között nem igaz 100%-osan ez az állítás, kb. 50% az esély...
2010. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés, figyelgettük mi is az ismerettségi körben, kinél, hogyan alakul.Azt volt a gyakoribb, hogy az első gyermek az apára, a második az anyára hasonlít inkább.Persze ez nem reprezentatív felmérés volt, csak szórakoztunk...megcsináltuk ezt azzal is, hogy kinek hol mozdult meg először a baba (jobb-bal oldalt, vagy középen)és kinek lett fia vagy lánya ez alapján.Érdekes eredmény született.
2010. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányom a férjemre egyáltalán nem hasonlit, hanem férjem anyukájára. Férjem viszont a saját apukájára, igy köztük semmi hasonlóság nincs, tényleg.
2010. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom külsőre tiszta apa, tulajdonságokra anya. A pici külsőleg tiszta anya (van egy fényképem amin pont úgy néz ki mint én pici koromban) tulajdonságait még nem tudjuk mert csak féléves.
2010. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!