Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit buta kérdésnek fog...

Kicsit buta kérdésnek fog tűnni, de nagyon megköszönném a válaszokat! A terhes pocit össze lehet úgy nyomni, mint a hájasat? Vagyis a terhes has miben különbözik a sima plusz kg miatt hastól?

Figyelt kérdés
Össze lehet úgy fogni, csípni mint a plusz kg hasat? köszönöm előre is a normális válaszokat!
2010. okt. 4. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, mert feszes. a háj meg folyik, szétterül
2010. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem! A terhes has kemeny.
2010. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A hájas hasat sem lehet teljesen összenyomni, cska valamennyire, mert a háj elég laza anyag, de a terheset meg alig - mert ott benne van egy baba, ha összenyomják, akkor eltorzul a csontozata és nyomorék lesz, vag meghal még mielött megszületne.

Nem tudom, miért kérdezed, de ha netán terhes vagy, akkor sürgösen felejtsd el ezt az ötletet, ha nem akarsz a picinek meg magadnak ártani.

2010. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Minimálisan lehet kicsit összenyomni, de szerintem ezt nemigen szokták kipróbálni :-)
2010. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes, remélem! csak érdekel, most hagytam abba a gyógyszert s fura tüneteim vannak, s kicsit aggódóm. köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 4. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
a hasad úgysem fog egyből kinőni. kb. a 14-16 hét körül domborodik, de még akkor legtöbbünknek csak olyan "jól bevacsizott" pocak. ebből nem fogod tudni megállapítani
2010. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ebből akarom megállapítani, s gyógyszer szedése közben rendesen jelentkezett a megvonásos, 4 napig véreztem, most, hogy abbahagytam5 napig tartott. és azóta óvszerrel védekezünk, csak aggódom a hülye tünetek miatt, amik lehet a gyógyszer abbahagyása miatt is, s ez után nyomozok:) köszönöm, köszönöm. és orvoshoz is megyek, csak későre kaptam időpontot. maszájból kellett gyógyszert szednem, s azt kell megvizsgálják, hogy javultam-e?
2010. okt. 4. 14:38
 8/10 A kérdező kommentje:
na, aztán írtam én is... muszájból és lehetnek, csak ugye a gyors írás átka:)
2010. okt. 4. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:
14:22-es, ugye nem gondoltad komolyan, hogy kárt lehet tenni így a babában? Még ha ráesel a hasadra, akkor se lesz semmi baja, védve van ám odabent! Van, akinek a gyerkőce rajta ugrál, mégse lesz baj, volt már itt pár ilyen kérdés.
2010. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régen rengeteg torz gyerek született amiatt, mert a nök füzték magukat, sokszor még félidösen is. Ha kicsit utána keresgetsz, akkor találsz ilyen adatokat. Természetesen én sem arra gondoltam, hogy csak úgy kézzel összenyomod a hasad. De azért ha terhes vagy, akkor nem igazán okos dolog hagyni a nagyobb gyereket a hasadon ugrálni...
2010. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!