Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg a kisbabám 21 héten meg...

Beteg a kisbabám 21 héten meg kell szakítani, aki tudja mi történik ilyenkor, megköszönném ha leírná, mennyi idő a vajúdás? Nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
Van két szép egészséges gyerekünk ez a harmadik lenne, hétfőn megyek a kórházba. Egyike rendesen szültem a másodikat császárral.
2011. szept. 30. 22:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon sajnálom! :(

Ne haragudj, nem tudom, hogy mi történik ilyenkor, csak a sajnálatomat szerettem volna kifejezni.

2011. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha indtott volt a hüvelyi szülésed, akkor ez is olyan lesz. A vajúdási rész az teljesen a méhedtől függ függeni, h hogy reagál. Viszont az orvosok és szülésznők azon lesznek, h a lehetől legkíméletesebben és leggyorsabban túljuthass rajta.

Nem minden kórházban van, de van, ahol előtte egy sárga folyadékot fecskendeznek fel a méhűrbe, ami segíti leválasztani a burkot és a lepényt.

Megkérdezhetem, h mi a pici baja? AFP és amniocentézis mutatta ki, h beteg?

A lehető leghamarabbi felépülést kívánom Neked.

2011. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%

hiba javítása: "fog függeni"

Valamint az indított szülés olyan, h gyógyszert helyeznek a méhszájba, ami segíti a tágulást aztán oxitocinnal segítenek rá.

2011. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
11%

Nem szívesen írom le, hogy mi történik ilyenkor, mert eléggé durva és gondolom így sincs már túl jó lelkiállapotban a történtek miatt.

Most láttam egy filmet amiben 2. trimeszterben végzett abortuszról van szó.

A film nem magyar, de gondolom itthon is hasonló a módszer .

1. Ollóval feldarabolják a babát és vákuummal kiürítik a méhet.

2. Beadnak neki egy oldatot amitől meghal és utána rendesen meg kell szülni. Ez esetben a vajúdás gondolom ugyanolyan fájdalmas mint normál szülésnél.

Lenne egy személyes kérdésem, ha nem akar rá válaszolni teljes mértékben megértem.

Milyen betegsége van a babának?

2011. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak missed ab. volt, de akkor mellettem feküdt egy lány, akinek a 17 hetes babáját vették el. Ő elmesélte, mert úgy érezte, hogy bedilizik. Egyik nap bement, akkor előkészítették, megindították, egész nap és éjjel görcsölt, olyan rosszul volt, hogy hányt is. Másnap szülte meg, utána lelkileg volt oda, plusz kapott egy vagon gyógyszert, hogy ne induljon meg a teje, ne legyenek fájdalmai, stb. Át nem éltem, de megrázott. Szültem már, de úgy vélem, ez rosszabb volt...

Ha megkérdezhetem, mi a baja a babádnak, hogy ilyen súlyos döntést hoztatok?

2011. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
22.16-os 66%-os, tényleg nem kellett volna leírnod, mert Mo-on nem így zajlik. Az már nagyon a végső eset lenne, h daraboljanak. Inkább megcsászározzák, ha valami baj van. De egy harmadszor szülő hamar túl lesz a fizikai részen.
2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. A másik két gyermeked mennyi idős?
2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%

Írjatok még szegénynek mindenféle borzalmat.

Eleve az orvos és a kórház függvénye, milyen technikát alkalmaznak.

Kedves kérdező! Nincs választott orvosod? A legmegnyugtatóbb választ ő tudja Neked adni.

2011. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
100%

Oldatot fecskendeznek be. Nem darabolnak, nem vákuumoznak. Utána "vajúdásindító" oxitocint adnak és így kell "megszülni". Nem fáj úgy, mint egy szülés.

Tüneteket megszakító gyógyszerek utána. Borzasztó, elég lesz majd utána feldolgozni testileg-lelkileg.

2011. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Tudom, hogy ez nagyon-nagyon érzékeny pont az életedben, csak azt szeretném megkérdezni, ki mondja azt, hogy meg KELL szakítani a terhességet?

Veszélyezteti az életedet?

2011. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!