Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy néz ki a magzatmozgás...

Hogy néz ki a magzatmozgás számoló táblázat? Hogyan kéne számolnom?

Figyelt kérdés

A védőnöm már 2x kerestem hogy 34 hetes vagyok és nem adott, nem beszéltünk erről. Mindig azt mondja "elfelejtette" majd facebookon átküld egy táblázatot, de még csak ismerősnek sem igazolt vissza...

Valaki tudna mellékelni nekem egy ilyent hogy hogyan is kéne kinéznieés esetleg elmondani hogyan kell töltenem?


2023. febr. 6. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Mellékelni nem tudok, de felső sor nekem végig volt dátummal, bal oldali oszlop pedig az idővel és oda kellett rakni egy "x"-et, amelyik órában éreztem a 10. mozgást.

Minden mozgás számít, de mozgássorozat csak 1-nek, nekem legalábbis így volt, de ennek már 5 éve.

2023. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Az első terhességemben csak figyelgettem, hogy minden nap mozogjon és 1 órában legalább 10 mozgást össze tudjak számolni, nem jegyeztem fel. Most letöltöttem a Preghello appot, ott ezt is lehet vezetni, úgyhogy most ott figyelem.
2023. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Minek kellene figyelni? Két gyereket szültem eddig, soha nem számoltam. Úgyis tudod mennyit szokott mozogni és mikor, ha kevesebbet mozog, ffl fog tűnni és utána tudsz járni. Ha egyáltalán nem érzed, tuti, hogy észre veszed.
2023. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én se számoltam, nem is mondta senki, hogy kellene.
2023. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Engem hülyének néztek a kórházban, mikor nem tudtam megmondani, hányat mozgott a baba, mert azt számolni KELL.

Mondtam, tőlem a védőnő, saját orvos is csak annyit szokott kérdezni, mozog-e?


Szóval ott tudtam meg, hogy napi 3 nagyétkezés után 1-1 óráig kell számolni, és legalább 10 mozgásnak kell lenni az 1-1 óra alatt.

Azóta sem csinálom szabályosan, mert egyszerűen 1 óráig nem tudok ezzel szórakozni. Néha 30x mozog egy órában, néha 80x is.

Ráadásul néha percekig csuklik, akkor az hánynak számít?


Én maradok annál a szisztémánál, hogy ismerem a magzatom, tudom, mikor aktívabb, és pl. egyáltalán nem kaja után. Most pl. nonstop mocorog, feszíti magát, miközben órákkal ezelőtt vacsoráztam.

2023. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Most hallok ilyenről először. Második terhességem végén járok, de nekem ilyet soha nem kellett számolnom. Soha nem is kérdezte senki. Mindig annyit kérdeztek/kérdeznek, hogy érzek-e magzatmozgást.
2023. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam erről, de nekem sem mondta senki, hogy számoljam.
2023. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sosem kellett szàmolnom…

3. Terhességem

2023. febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]



Ilyet találtam


8

2023. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen ezt a képet én is megtaláltam de sajnos kivehetetlen mi van oda írva.


Nyílván én swm szívesen baszakodok ezzel 34 hetes terhesen, lenne jobb dolgom. Sajnos a kórházban kérték, illetve üvöltöttek le hogy mi az hogy nem kaptam ilyen nincs a legközelebbi nstre legyen mert ha nem akkor el se jöjjek.


Amúgy köszönöm a válaszokat!


Egy óráig én se fogom számolgatni mert nem lenne mit. Nekem inkább a hajnali órákban szokott mocorogni nem pedig étkezéy után...


A Preghello app jónak tűnik mától azt használom, aztán remélem nem kukacoskodnak hogy nem táblázatba írom...

2023. febr. 7. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!