Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, iratok...

15 hetes vagyok, iratok cickafark teát?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mar nem veszélyes, ugye?


Most reggel ittam 3 cseszevel, mert beteg lettem, de ki is hánytam. :D


Illetve picit fajdolgal Tőle a derekam.


2023. febr. 7. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

első 3 hónapban tilos, aztán sem ajánlott😱


Miért ittad?


Mással nem tudod helyettesíteni?

2023. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Terhesen nem javasolt cickafark teát inni. Nekem akkor javasolták, mikor problémáim voltak a menstruációval, ugyanis a cickafark tea elősegíti a menstruációs vérzést. Terheseknek,szoptatós anyáknak nem javasolt a cickafark tea.
2023. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
De a cickafark tea nem gyógyít meg semmilyen betegséget...Ráadásul terhesen még árt is.
2023. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

En se értem, miért pont cickafarkat kellett innod, főleg 3 csészével.

Igyál gyümölcsteát, citromfű teát, vagy a dm-ben lehet kapni kifejezetten várandósoknak való teakevereket.

2023. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de utálom hogy egy hülye algopirinen is megy a cicaharc, hogy vényköteles legyen e vagy sem, de cickafark, orbancfu és hasonló teát kontrollálatlanul vehet bárki, és ihatja akár megfázásra...


Egyszeri alkalomtól nagy valószínűséggel nem lesz súlyos gond, de az összes gyógynövényes teszik bizonytalan hatású, bizonytalan dózisú, standardizálhatatlan és emiatt kiszámíthatatlan. A cickafark hormonhatású lehet. Nem terhesen is meggondolom hogy mit igyak, terhesen meg aztán pláne.


Igyál gyümölcsteát, abból baj nem lehet.:-) jobbulást!

2023. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegségre nem értem miért ezt ittad? Arra kamillatea, hársfatea való.
2023. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Olvass utána az interneten, hogy milyen teát ihatsz terhesen, a legtöbb gyógytea nem javallott még a kamilla sem feltétlen.
2023. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha beteg vagy a gyömbér teát igyad, jó a megfázásra, immunerosito, hányingert is csillapit. Azt ihatod nyugodtan.
2023. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!