Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahang képeken szerepel...

Az ultrahang képeken szerepel a terhessèg ideje is? Pl 5 hét 3 nap?

Figyelt kérdés

Ezt miből számolja a gép?

A baba méretéből vagy a megadott mensesből?

Tennétek fel nekem 4-5 héten készült uh képeket?

Jövő héten fogok menni ultrahang ra..

Előre is köszönöm !


2023. febr. 12. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

A leleten ált. 2 dátum szerepel. Menzesz alapján és a mért méretek alapján a terhesség ideje. Ált. mindkettőt úgy adják meg hogy 2 hetet hozzaadnak.

2023. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A baba (vagy az elején petezsák, később embrió…) méretéből számolja a gép, nekem mindig 1 héttel nagyobbnak mutatta. Képem viszont nem lett ebből a korai időszakból.
2023. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
4-5. héten még nem biztos, hogy fog látni terhességet az orvos. Én kb ekkor voltam, csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Rá 2 hétre viszont már szívhang is volt. És akkor rá is van írva a papírra a terhesség ideje. Utolsó menstruációból számolják. Talán méretből is, de ezt nem tudom biztosra.
2023. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudok feltenni ,mert akkor én mèg nem voltam.


Igen,az uh képen ott az embrió kora,méretei alapján számolja ki a gép.


Pl én legutóbb 9hetesen és 3 naposan mentem. Az uh képen 9+6 szerepel.

2023. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ami fenn látszik a név mellett az a mensi alapján (u.m.)


Amúgy az uh-on méret alapján ki is számolja a gép.

2023. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem petezsak + szikholyag volt. Egy picike pontot kell elkepzelni a petezsakon belul. 8. Hetrol tudok képet kuldeni ott mar szivhang is volt,ott ugy nez ki ,mint egy bebabozodott pillango:D

Udv: 37 hkm

2023. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)szuperek vagytok…

Persze, szívesen veszem ha későbbi képet küldtök azt is :)

2023. febr. 12. 09:13
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egyik uh képen sem szerepel sem méret sem dátum, sem születési kor. Pedig 3 helyről is van uh képem.
2023. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok feltenni, de mikor először voltunk ultrahangon, 5hèt4 napot mondtak és 3mm volt az embrió és volt szívhang. Az ultrahang képen csak a méret szerepel. Nem akartunk ilyen korán menni, de menstruáció szerint kereken 7 hetes lettem volna. Azt mondtàk később fogant. A papírra ráírtàk, hogy mikor volt az utolsó menstruáció, és hogy hány mm, de se terhessègi hét,se dátum nem volt rajta. Barnàzàs miatt mentem vissza máshová kicsit több, mint egy hét múlva akkor 10mm volt, rá is írták a papírra is, hogy 7hetes 1napos, illetve a várható születési dátumot. Egy héttel később már kis vérzés is volt, de azt mondtàk minden rendben a babàval. 16mm volt és 8 hetet mondtak. A papírra rá van írva ugyanúgy az utolsó menstruáció és hogy 8 hetes. Menstruáció szerint ugye már több lett volna. Sajnos közben elvetèltem, úgyhgoy nem nőtt tovább.
2023. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk képet tudsz találni a google képkeresővel bőven.

Biztos nem töltenék fel senkinek, volt már itt néhány átverős kérdés, ehhez nem asszisztálnék.😉

2023. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!