Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát váró anyukák,...

Második babát váró anyukák, szerintetek milyen lesz két gyerkőccel?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a tesó, hányadik hétben vagytok? Van bennetek félelem?
2023. febr. 13. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
9 eves a labyom,10 honapos a fiam...a lanyom iszonyu feltekeny,pedig probalok minel tobb idot tolteni vele,tarsasozunk,kartyazunk,megis van amikor azt vagja a fejemhez,hogy vele nem is foglalkozom,nem szeretem őt annyira mint a testvérét.
2023. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
38 hetes vagyok, a nagyobbik gyerek 2 es fél éves. Ennél bakker csak könnyebb lehet. Már minden fáj, a gyerekemet felemelni se tudom, az ízületeim csúsznak szét, minden nap egy kín, nem tudok vele nirmálisan foglalkozni. Inkabb üvöltsön itt egy újszülött meg a totyis tesója egyszerre, vagy verekedjen ket dackorszakos fiú, azzal el tudok bánni, de ez a végtelen kínlódás borzasztó.
2023. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

2!

Én is ezt mondtam 😅


Most 4 a nagy, 1.5 a kicsi.

Visszasírom a terhességet,ami maga volt a pokol. Ez annál is rosszabb 😅

2023. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
#2-vel együttérzek, pokoli volt a második terhességem, utáltam, főleg amit ő is ír, hogy a végén már minden fájt, akármit is csináltam. Most 3 hónapos a kicsi, 2,5 éves a nagy, nekem ezerszer könnyebb így, pedig azért ez is kihívás :D De még egyelőre könnyebb így foglalkoznom a naggyal, miközben itt lóg a cicimen egy baba. Őszintén rosszabbra számítottam, már ami a kezdeti időszakot illeti, nyilván lesznek itt még kalandok, de most egy kicsit megnyugtat, hogy az első 3 hónapot különösebb törés nélkül éltük túl :D
2023. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 volt a nagy mikor született a kicsi. Az első egy év nálunk nagyrészt a túlélésröl szólt. Nagy ritkán volt csak szimbiózisban a két gyerek alvásideje, közben a nagyot be kellett szoktatni az oviba, emellett folyton beteg volt, mindent haza hozott, amit persze a kicsi is elkopott. Korlátozottan tudtam az itthoni dolgokat intézni, mert felválta volt nyügjük. Nagyjából a kicsi egy éves korától kezdett jobb lenni a helyzet, amikor már ptóbáltak együtt is bandázni. Pedig szerintem nagyon jó természete van mindkét gyereknek.
2023. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!