Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másképp kezelnek egy 36...

Másképp kezelnek egy 36 évesen harmadik gyermekét váró anyát, mint egy ugyanennyi idős elsővel varandóst?

Figyelt kérdés

Az anya kora számít csak kizárólag a veszélyek figyelembevételekor vagy az is mérvadó, hányadikat szüli?

Kevésbé veszélyeztetett egy harmadszorra várandvárandós 36-37 éves,mint egy először szülő?


2017. jún. 21. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibáért.
2017. jún. 21. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első babáját váró, 35 fölötti nőket jobban "óvják", mert ugye még nem szült. A rutin sokat számít.
2017. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem orvos függő inkább.némelyik első babásnál is link,más meg akárhanyadiknál is nagyon figyelmes.és nagyon függ az előzményektől.pl volt e vetélés,pcos vagy bármi ami ki hathat a terhességre
2017. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Genetikán rákérdeznek az előző terhességekre, az ezekből született gyermekeid egészségi állapotára, a családban (tágabb rokonsági körben) esetlegesen előforduló örökletes betegségek jelenlétére. Megkülönböztetett figyelmet az életkorod érdemel, 35 éves kor felett ajánlani fogják az amniocentézist (hasfalon át vett magzatvíz vétel), de ez nem kötelező. Én csak kombinált tesztet csináltattam annakidején (fél éves a harmadik gyermekem, én 37 éves vagyok). A nőgyógyászod arra lesz kíváncsi, hogy az első két terhességed és szülésed problémamentes volt-e, ha nem, mi volt az oka.
2017. jún. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok, és kizárólag a Down-szűrésre pörgött rá a dokim nagyon. Az elsőt várom. Prenatesztet csináltattam, hogy mindenki megnyugodjon, én is meg a dokim is, és ne kelljen amniocentézisre menni.
2017. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
,hogy szültél?
2021. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!