Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiket császároztak, és...

Akiket császároztak, és érzéstelenítőt kaptak gerincbe , másnap, harmadnap nektek is nagyon fájt a fejetek és ment a fájdalom az egész gerincbe?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy tudom, fejfájás csak akkor várható, ha valaki a műtét után mozgatja a fejét, felül, netán fel is kel, amikor még feküdnie kéne.
2023. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Véletlenül megemeltem a fejem a 4 órán át tartó konstans remegés közben az őrzőben.


A nővérkék a fejfájás alatt kb óránként küldtek kávézni. Azt mondták,az segít csak.

2023. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a tarkómig,nyakamig fájt.De rendesen vagy egy hétig.

Én is megemeltem a fejem,de nálunk olyan carul volt a kisasztal amin az innivalóm volt hogy nem volt más választásom.

Volt mellettem egy csaj neki csak második,harmadik próbára jött össze az érzéstelenítő,ő is xarul volt pedig ő nem emelte a fejét.

2023. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anesztes mondta előtte hogy olyan szerrel dolgoznak ami után nem várható ilyesmi, nyugodtan lehet emelgetni a fejet, nem is volt semmi.
2023. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 babyboom567 ***** válasza:
100%
Meg ilyen bénulásos, elgyengüléses tüneteim voltak még több hétig.Így a semmiből végigfutott a gerincemen a fájdalom, és kiment az erő a lábamból.
2023. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, de én EDA-t kaptam.
2023. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem volt és vértapaszt kaptam. Vagyis a saját véremmel "betapasztották" azt a lyukat amiből folyt a gerincfolyadék vagy mi ami miatt fájt a fejem. Egyből elmúlt. Kávé lószart sem ért.
2023. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi, két császárom volt.
2023. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én emeltem a fejem véletlenül nem is egyszer (mert olyan szerencsétlenül tették rám a babámat hogy nem is láttam az arcát rendesen), de nem volt semmi baj hálistennek, pedig nagyon féltem mert amúgy is brutál migrénes vagyok. Bár az az igazság, nem is mondta senki, hogy ne emeljem a fejemet.
2023. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!